• Informacje na temat:

  skórzane rękawiczki

Artykuły na temat: skórzane rękawiczki
 • Jackson pochowany w rękawiczce

  Zmarły przed dwoma tygodniami król muzyki pop Michael Jackson zostanie pochowany w charakterystycznej dla swojego scenicznego stylu białej rękawiczce.

 • Czy to możliwe, że Bromski ma... syna?

  Marek Bromski (Jakub Wesołowski) nigdy nie stronił od towarzystwa pięknych kobiet. Zanim w jego życiu pojawiła się Ola (Aleksandra Hamkało), zmieniał dziewczyny jak rękawiczki. Jedna z byłych sympatii przystojnego komisarza, jak się okaże, jest dziś mamą kilkuletniego... Mareczka. Czy spotkanie z nią i jej synkiem zrewolucjonizuje życie Bromskiego?

 • Nietypowy pokaz mody

  .... Wiele wiszących w jej szafie kreacji pochodzi z Ochnika, w tym najmodniejsze kurtki skórzane, oryginalne czapki na zimę i wymyślne rękawiczki Nic dziwnego, że gwiazda i tym razem dała się namówić na...

 • W czym pochowają Jacksona?

  Zmarły przed dwoma tygodniami "król muzyki pop" Michael Jackson zostanie pochowany w charakterystycznej dla swojego scenicznego stylu rękawiczce.

 • Striptiz? Rzecz kobieca!

  Zatańczyć na rurze? Nie trzeba być aktorką. Sztuka filmowego striptizu jest bowiem umiejętnością o wiele wyższym stopniu erotycznego wyrafinowania. Czasem, jak zrobiła to Rity Hayworth, wystarczyło tylko zdjąć rękawiczkę. Przedstawiamy 10 najoryginalniejszych striptizów w historii kina.

 • Muzeum The Ramones

  W piątek, 16 września, w Berlinie zostanie otwarte muzeum poświęcone słynnej amerykańskiej grupie The Ramones. W jego zbiorach znajdzie się ponad 300 przedmiotów związanych z legendarnymi punkrockowcami z Nowego Jorku.

 • Tilda Swinton i Tom Hiddleston: Stylowi kochankowie

  "Tylko kochankowie przeżyją" to najnowszy film wielokrotnie nagradzanego amerykańskiego reżysera Jima Jarmuscha. W rolach głównych zobaczymy Tildę Swinton i Toma Hiddlestona, którzy wcielili się w role wampirów z klasą.

 • Szpiegowski klip Seleny Gomez

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć najnowszy klip 18-letniej Seleny Gomez. Singel "Round And Round" nagrany pod szyldem Selena Gomez & The Scene jest pierwszym utworem z drugiej płyty wokalistki "A Year Without Rain", która swoją premierę będzie miała 17 września tego roku.

 • Pamiętacie go z "Goonies"?

  W latach 80. był jedną z największych dziecięcych gwiazd Hollywoodu. A dziś?

 • Hard Rock Cafe w Warszawie

  Pałac Kultury i Nauki wpisany w gitarę znalazł się na okolicznościowym znaczku upamiętniającym otwarcie Hard Rock Cafe Warsaw.

Zdjęcia na temat: skórzane rękawiczki
Wideo na temat: skórzane rękawiczki
 • Hemel

  Hemel jest piękna i młoda. Wcześnie osierocona przez matkę, od dzieciństwa obserwuje, jak w życiu jej ukochanego ojca pojawiają się kolejne kobiety. Żadna jednak nie zagrzewa w nim miejsca na dłużej. Biorąc przykład z ojca, w swoim dorosłym życiu Hemel zmienia mężczyzn jak rękawiczki. Traktuje ich przedmiotowo, jak zabawki, które porzuca, kiedy już zaspokoją jej ciekawość. Przygodni kochankowie dostarczają jej zmysłowych przyjemności, seksualnych uniesień, czasem perwersyjnego bólu lub...

 • Ambasador

  Duński dziennikarz i satyryk Mads Brügger ("Idioci w Korei") tym razem wyrusza w podróż do serca Afryki, aby pokazać przerażające oblicze głębokiej korupcji, jaka istnieje w tej części świata. Udaje przedziwnego, enigmatycznego i zdeprawowanego dyplomatę z Zachodu, który wygląda jak Henry Stanley i Karl Lagerfeld w jednym. Niedawno kupił na czarnym rynku paszport dyplomatyczny i został konsulem Liberii w Republice Środkowoafrykańskiej. Z cygarem w ręku i lśniącymi skórzanymi butami, gra...