• Informacje na temat:

  skrzynecka aktorka

Artykuły na temat: skrzynecka aktorka
 • Katarzyna Skrzynecka złamała rękę!

  Aktorka regularnie dodaje zdjęcia na swoim profilu na Instagramie. Z reguły są to radosne ujęcia dokumentujące różne chwile z jej życia. Jej najnowsza fotka jednak zaniepokoiła fanów, a wszystko przez to, że Katarzyna Skrzynecka pozuje z ręką w gipsie. Nie wyjaśniła, co dokładnie się stało, jednak nie ma wątpliwości, że nie było jej do śmiechu. W komentarzach fani aktorki próbują dodać jej...

 • Katarzyna Skrzynecka: Widz nie jest idiotą

  Po premierze w Teatrze Capitol "Kiedy kota nie ma..." Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o swoich upodobaniach do błyskotliwych sztuk. - Widz nie jest idiotą i odróżnia spektakle napisane przez największych, światowych mistrzów farsy, od tych napisanych na siłę - podkreśla aktorka.

 • Katarzyna Skrzynecka przerwała milczenie! Chodzi o Pawła Królikowskiego!

  Katarzyna Skrzynecka (49 l.) martwi się o zdrowie swojego przyjaciela. Zabrała jednak głos w sprawie jego obecności w kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"...

 • Katarzyna Skrzynecka: Po drugiej stronie

  Katarzyna Skrzynecka jest jurorką w drugiej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Już w najbliższą sobotę, 22 listopada, zobaczymy w Polsacie finał muzycznego show. Kto, zdaniem aktorki, ma największe szanse na wygraną?

 • Katarzyna Skrzynecka wspomina: Ale byłam chuda

  Aktorka zaczynała swoją karierę na początku lat 90. Od tego czasu wiele się zmieniło zarówno w jej życiu zawodowym, jak i prywatnym. W rozmowie z "Faktem" wyznała, że chętnie wraca myślami do przeszłości oraz ogląda zdjęcia sprzed lat. Wyjawiła, jakie towarzyszą jej wtedy odczucia. "Jak patrzę na swoje stare zdjęcia z początków kariery, zawsze sobie myślę: ‘Ale byłam fajnie chuda...

 • Kayah: Nigdy nie byłam piękniejsza

  Występ Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" przypadł do gustu nie tylko jurorom. Pochwały wyraziła także Kayah, w którą wcieliła się aktorka.

 • Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki: Jaka jest prawdziwa historia ich związku?

  Najpierw pojawiła się przyjaźń. Dopiero z czasem Katarzyna Skrzynecka (49 l.) i Marcin Łopucki (45 l.) zdali sobie sprawę, że chcą razem iść przez życie...

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

 • Katarzyna Skrzynecka spełniła swoje marzenie!

  Uśmiech nie znika jej z twarzy, oczy świecą jak dwie gwiazdy. Co jest tego powodem? Miłość! Katarzyna Skrzynecka (48 l.) i jej ukochany Marcin Łopucki obchodzili niedawno 10. rocznicę ślubu. Mama(...) tylko upragnionego potomka. Aktorka stoczyła walkę, by zostać mamą. - Wcześniej czterokrotnie byłam w ciąży i nie udało mi się urodzić dziecka - wyznała szczerze. W trudnych chwilach mogła liczyć na...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

Zdjęcia na temat: skrzynecka aktorka
Wideo na temat: skrzynecka aktorka
 • Nie będzie ślubu Skrzyneckiej

  Katarzyna Skrzynecka jest w wieloletnim związku małżeńskim z trenerem fitness Marcinem Łopuckim. Do tej pory para sformalizowała relację jedynie w formie cywilnej. Po rozstaniu z pierwszym mężem aktorka uzyskała kościelne unieważnienie ślubu, ale trwało to długie osiem lat. Czy w takim razie zdecyduje się stanąć razem z Marcinem na ślubnym kobiercu w kościele przed ołtarzem? - W tym roku

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Katarzyna Skrzynecka krytykuje influencerów: nie chciałabym tak żyć!

  Katarzyna Skrzynecka (48 l.) dołączyła do ogólnopolskiej debaty na temat influencerów. Aktorka nie przebierała w słowach.

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

Dyskusje na temat: skrzynecka aktorka
 • Re: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Odcinek 7.

  Ciekawy przypadek, Kuszewski sie rozplywa, Skrzynecka tez / byla na jednym roku z jej mezem Redbabem Klynstra,ktory okazal sie homofobem,przez co zostal usuniety z serialu/, a uczestnicy "solidarnie" chcieli zeby kolejny uczestnik wygral odcinek i tyle. Jako aktorka znana z serialu "Na dobre i na zle" wiec szalu nie ma. Mezus starszy o 16 lat, ma 50 lat.