• Informacje na temat:

  skrzynecka mucha

Artykuły na temat: skrzynecka mucha
 • Skrzynecka wściekła na Muchę

  Ania Mucha na jednym z czatów pozwoliła sobie na żart pod adresem córki Kasi Skrzyneckiej. Pytana, dlaczego nazwała swoją Stefania, bez namysłu odparła: "Bo nie Ajkilja", dopisując do wypowiedzi(...) były zdrowe" - dodaje. Nie sądzicie, że Skrzynecka, dając córce na imię Alikia Illia, powinna liczyć się z konsekwencjami...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino jako Cesaria Evora

  Już w sobotę, 11 kwietnia, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • Mucha nabija się z dziecka Skrzyneckiej!

  Jeszcze niedawno Kasia Skrzynecka (43 l.) opowiadała w prasie, że z Anką (33 l.) łączą ją bardzo przyjacielskiej relacje, a ich córeczki wręcz się zaprzyjaźniły. Świeżo upieczone mamy spotykały się(...). W rzeczywistości mówi się, że panie rywalizują ze sobą o pozycję medialnej mamy nr 1. Nie od dziś wiadomo, że macierzyństwo celebrytek to niezły biznes. Na razie z tej walki zwycięsko wychodzi chyba Mucha, do...

 • Mucha i Skrzynecka urodziły córki

  Anna Mucha i Katarzyna Skrzynecka zostały mamami. Obie aktorki urodziły córeczki.

 • Skrzynecka obrażona na Muchę?

  Niegdyś pulchna Ania Mucha (31 l.), która jeszcze jakiś czas temu ostentacyjnie obnosiła się ze swoimi krągłościami, dziś jest zagorzałą orędowniczką zdrowego stylu życia i dbania o siebie. "Nie(...) z wywiadów. Jej wypowiedź nie przeszła bez echa. W obronie puszystych stanęła Kasia Skrzynecka (42 l.). Celebrytka stwierdziła, że nie chodzi wcale o obwód w pasie. Jej zdaniem jeżeli ktoś jest zadbany, zdrowo...

 • Mucha wygrała "Taniec z gwiazdami"

  Anna Mucha wygrała dziesiątą edycję "Tańca z gwiazdami". W finale programu - głosami widzów - pokonała Nataszę Urbańską. Artystki od początku show były faworytkami do zwycięstwa i dla nikogo nie było niespodzianką, że to właśnie one znalazły się w finale.

 • „Twoja twarz brzmi znajomo”: Anna Mucha gwiazdą drugiej edycji?

  ...„Super Express” podaje, że w kolejnej edycji show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo” wystąpią m.in. Anna Mucha (33 l.) i Joanna Liszowska (35 l.)!

 • Nowy program Skrzyneckiej

  "Miłość jak z powieści" - to nowy program Katarzyny Skrzyneckiej, który emitowany będzie na kanale Polsat Cafe. Poznamy w nim kulisy małżeństw gorących par polskiego show biznesu.

 • Kryzys w związku Muchy?

  Ania Mucha (32 l.) przeistoczyła się ostatnio w prawdziwą pracoholiczkę: serial, reklamy, projektowanie kocyków... Kiedy ona i jej partner Marcel Sora znajdują czas dla siebie nawzajem?

 • Kto zastąpi Skrzynecką?

  Dorota Wellman powinna zastąpić Katarzynę Skrzynecką i poprowadzić 13. edycję "Tańca z gwiazdami". Przynajmniej według użytkowników portalu INTERIA.PL.

Zdjęcia na temat: skrzynecka mucha
Dyskusje na temat: skrzynecka mucha