• Informacje na temat:

  skrzynecka pies

Artykuły na temat: skrzynecka pies
 • Katarzyna Skrzynecka spełniła swoje marzenie!

  Uśmiech nie znika jej z twarzy, oczy świecą jak dwie gwiazdy. Co jest tego powodem? Miłość! Katarzyna Skrzynecka (48 l.) i jej ukochany Marcin Łopucki obchodzili niedawno 10. rocznicę ślubu. Mama, tata, dom, pies. Uśmiech i opiekuńczość - tak Kasia, jako mała dziewczynka, wyobrażała sobie szczęście. Jej rodzicom udało się stworzyć ciepłą, kochającą się rodzinę. Nic dziwnego, że ona też o takiej...

 • Radosne medytacje Katarzyny Skrzyneckiej

  Trudno byłoby znaleźć w świecie polskiego show-biznesu osobę równie pozytywnie nastawioną do życia jak Katarzyna Skrzynecka. Każde wyzwanie to dla niej radość, a teraz cieszą ją przygotowania do rodzinnych świąt.

 • Katarzyna Skrzynecka: Mąż okazał mi wielkie serce

  Napotkała w życiu trudne momenty, ale nigdy się nie poddawała. Dziś jest szczęśliwą żoną i mamą. Dla każdego ma serdeczny uśmiech i życzliwość.

 • Kasia Skrzynecka po rozwodzie

  W warszawskim sądzie odbyła się pierwsza i ostatnia rozprawa rozwodowa Katarzyny Skrzyneckiej (37 l.) i Zbigniewa Urbańskiego (38 l.).

 • Skrzynka przygotowuje psa do porodu

  Na ten moment czekała wiele lat, więc nikogo nie dziwi, że Katarzyna Skrzynecka tak starannie przygotowuje się do roli mamy. Dla aktorki to wielkie wydarzenie, dlatego dba o kondycję fizyczną(...) będzie musiała pozwolić Leo przywitać się z malcem. Pies będzie musiał obwąchać nowego mieszkańca, a nawet polizać po rączce. Jednak na samym początku pani Katarzyna nie będzie mogła zostawiać maleństwa...

 • Skrzynecka podsumowuje

  Chwilowa przerwa w emisji telewizyjnych tanecznych show, skłania do refleksji nad dotychczasowymi ich edycjami. Poprosiliśmy o krótkie podsumowanie Katarzynę Skrzynecką, prowadzącą "Taniec z gwiazdami".

 • ...! Kasia Skrzynecka (45 l.) przeżywa naprawdę ciężkie chwile. Odszedł jej ukochany cocker spaniel... "Ukochany nasz Lew poszedł do nieba. 13 lat razem. Zawsze będzie w naszym sercu, wachlując ogonem(...), czasy "Sary" i "13 posterunku" chyba raczej nie wrócą... Jej kariery nie przyspieszył ani udział w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", ani też show TVP 2, w którym tresowała psa ze schroniska! "Czarne chmury...

 • Katarzyna Skrzynecka: Kobieta kameleon

  Skrzynecka jest genialna - twierdzą jurorzy programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Za każdym razem łudząco przypomina gwiazdy, w które się wciela.

 • Polski aktor. Urodzony 3 marca 1983 roku w Warszawie.

 • Największa gwiazda "TzG"?

  We wrześniu ruszy 12. edycja programu "Taniec z gwiazdami" - jednego z najpopularniejszych show w Polsce. Znane są już pierwsze gwiazdy, które od kilku tygodniu trenują przed rozpoczęciem pierwszego odcinka. Lecz najbardziej znane nazwiska show, to nazwiska prowadzących: Katarzyna Skrzynecka i Pior Gąsowski witają telewidzów w każdy niedzielny wieczór.