• Informacje na temat:

  skrzynecka schudła

Artykuły na temat: skrzynecka schudła
 • Katarzyna Skrzynecka: Godzina i byłoby za późno!

  Katarzyna Skrzynecka (45 l.) niczego tak bardzo nie pragnęła, jak zostać matką. Doczekała się tego dopiero z trzecim ukochanym, mając 41 lat.

 • Skrzynecka schudła 7 kg!

  Prowadząca show "Taniec z gwiazdami", 39-letnia Katarzyna Skrzynecka , jest na rygorystycznej diecie i dużo ćwiczy...

 • Tak schudła Ewa Drzyzga!

  Prowadząca talk-show "Rozmowy w toku" nie jest jedyną znaną panią, która postanowiła zrzucić co nieco. Obecnie odchudzają się m.in.: Kasia Skrzynecka, Dorota Zawadzka, Ewa Bem, Urszula, Jolanta Pieńkowska. Drzyzga podkreśla, że nie stosuje żadnej cudownej diety, uważa jednak na to, co je. Stawia na ruch. - Dotychczas trudno było mi zebrać się do ćwiczeń. Zawsze były wymówki i sprawy znacznie...

 • Gąsowski schudł, żeby nie wylecieć z pracy

  Atmosfera przed 13. edycją "Tańca z gwiazdami" była napięta. Tak napięta, że Piotr Gąsowski schudł... 15 kilo!

 • Koroniewska w świetnej formie

  ...myśli o zatrudnianiu opiekunki do dziecka. Może zrobi to w niedalekiej przyszłości, kiedy wróci na dobre do pracy" - dodaje. Zobacz również: Skrzynecka schudła 7 kg!

 • Chcą czy muszą schudnąć?

  Zdecydowała się skorzystać z pomocy prywatnego trenera i specjalisty medycyny estetycznej. Poza regularnymi ćwiczeniami 2-3 razy w tygodniu, stosowała specjalnie dla niej przygotowaną dietę i schudła 19 kilogramów. Podobnie postąpiła Katarzyna Skrzynecka. Już w miesiąc po urodzeniu córki, aktorka zaczęła ćwiczyć pod czujnym okiem męża, trenera fitnessu. Okazało się też, że wzięła udział w projekcie...

 • ...tabloidów gościła dzięki nowego związku z Nergalem, wokalistą metalowej grupy Behemoth. Pod koniec roku rozstała się także z dotychczasową menedżerką, Mają Sablewską. Anna Mucha - schudła, rozebrała się do(...) popularność, a losy serial owej bohaterki śledzić będą miliony młodych ludzi. Kasia Skrzynecka - w 2009 roku po raz drugi wyszła za mąż. W minionym roku starała się także o unieważnienie ślubu...

 • Skrzynecka odchudza Polaków

  Zachęcona własnymi sukcesami - po urodzeniu córeczki w ciągu 10 tygodni schudła 17 kilo - prezenterka Kasia Skrzynecka razem z mistrzem Polski w fitness Marcinem Łopuckim postanowili odchudzić Polaków. Para została ambasadorami programu "Zyskaj formę w 10 tygodni".

 • Laureaci "Tańca z gwiazdami"!

  Laureatami 12. edycji "Tańca z gwiazdami" zostali Monika Pyrek i Robert Rowiński. Rywalizacja była bardzo zacięta. Zwycięska para zdobyła Kryształową Kulę, w pięknym stylu pokonując swych konkurentów, Pawła Stalińskiego i Izabelę Janachowską.

Wideo na temat: skrzynecka schudła
 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.