• Informacje na temat:

  skrzynecka stylizacje

Artykuły na temat: skrzynecka stylizacje
 • Kasia Skrzynecka: Nie jestem królową kiczu. To fotoreporterzy robią mi złe zdjęcia

  Kasia Skrzynecka (47 l.) nie zgadza się z opinią, jakoby była jedną z najgorzej ubranych polskich celebrytek. Jej zdaniem to po prostu kwestia złego zdjęcia.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.

 • Twoja twarz brzmi znajomo: Kasia Skrzynecka wściekła! "Odszczekaj!"

  Katarzyna Skrzynecka (43 l.) znów ma swoje pięć minut. W nowym programie "Twoja twarz brzmi znajomo" naśladuje znane artystki. Choć bawi się świetnie, nie wszystkim podobają się jej wygłupy.

 • Katarzyna Skrzynecka wraca do łask!

  Tego nie spodziewał się po niej nikt! Przez długi czas Katarzyna Skrzynecka nie miała dobrej passy. Program "Twoja twarz brzmi znajomo" wszystko zmienił!

 • Robert Lewandowski zaśpiewał "Wehikuł czasu" na weselu Anny Korcz. Wideo obiegło sieć

  Zawadzka, Katarzyna Skrzynecka oraz Anna i Robert Lewandowscy.  Ci ostatni budzili spore zainteresowanie. Uwagę zwracały ich stylizację: piłkarz założył oryginalny garnitur w pasy, a jego żoną...

 • Katarzyna Skrzynecka: Stał się cud

  Katarzyna Skrzynecka, zwyciężczyni show "Twoja twarz brzmi znajomo", przyznaje, że dawno nie czytała tylu pochlebnych komentarzy o sobie w trakcie trwania programu. Aktorka podkreśla, że zarówno plotkarskie portale, jak i internauci nie krytykowali, a wręcz przeciwnie - doceniali głównych jego bohaterów, a relacje prasowe były rzetelne i nie opierały się na taniej sensacji.

 • Anna Korcz wyszła za mąż i... jest w ciąży? Wygadała się jej mama

  W miniony weekend Anna Korcz, gwiazda "Na Wspólnej", wydała córkę za mąż. Ania poślubiła swojego narzeczonego, a w tym wyjątkowym dniu parze młodej towarzyszyli bliscy i znajomi.  Wśród gości nie zabrakło celebrytów. Byli Anna i Robert Lewandowscy, Marcelina Zawadzka, Katarzyna Skrzynecka i Zofia Zborowska.  Spora uwaga zwrócona była oczywiście na piłkarza i jego żonę. Zwłaszcza, że Lewandowska...

 • "Taniec z Gwiazdami" tuż tuż

  Już 4 marca na antenie stacji TVN wystartuje piąta edycja "Tańca z gwiazdami". Program poprowadzi ponownie duet - Kasia Skrzynecka i Hubert Urbański.

 • Gwiazdy seriali na antenie Polsat Cafe

  ..., imprezach i galach. Razem z Joanną Horodyńską Ada oceniać będzie sposób, w jaki ubierają się gwiazdy i gwiazdki, wyłapywać modowe wpadki i chwalić zasługujące na to stylizacje celebrytek. W programie "Gwiazdy na dywaniku" Ada po raz pierwszy będzie miała okazję sprawdzić się w roli dziennikarki telewizyjnej. Katarzyna Skrzynecka, czyli Irena Murawska z "Bulionerów", oraz właścicielka Kliniki La...

 • Nie tylko Cichopek, czyli jesień w Polsat Cafe

  Na tegoroczną jesień Polsat Café przygotował cztery polskie nowości: "Miłość jak z powieści", "Gotowe na zmiany", "Eliksir młodości" i "Ciekawe świata". Wśród prowadzących same gwiazdy, m.in. Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Cichopek, Elżbieta Zającówna, Ewa Wachowska, Grażyna Wolszczak.

Zdjęcia na temat: skrzynecka stylizacje
 • Stylizacja Skrzyneckiej: hit czy kit?
 • Stylizacja Skrzyneckiej: hit czy kit?
 • Stylizacja Skrzyneckiej: hit czy kit?
Wideo na temat: skrzynecka stylizacje
 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • 28 pokoi hotelowych

  Ona jest mężatką. On ma dziewczynę. Zaczyna się od niewinnego spotkania w hotelowej restauracji, a kończy na szalonej nocy w pokoju hotelowym. Ta noc powtórzy się 28 razy, za każdym razem w innych hotelu i za każdym razem będzie inaczej. Zasada była prosta: to tylko seks bez zobowiązań. "28 pokoi hotelowych" to próba jak najpełniejszego opisania relacji pomiędzy mężczyzną a kobietą. Chciałem podążać z kamerą za dwójką ludzi, obserwować, jak się w sobie zakochują, śledzić zmiany w ich życiu,...