• Informacje na temat:

  skrzynecka zakopane

Artykuły na temat: skrzynecka zakopane
 • Zimowa Olimpiada Gwiazd

  Sylwia Wysocka, czyli Barbara Wojciechowska z "Plebanii", i Robert Moskwa, czyli doktor Artur Rogowski z "M jak miłość", triumfowali podczas I Zimowej Olimpiady Gwiazd i Dziennikarzy w Zakopanem. W zawodach narciarskich nie mieli sobie równych!

 • Lubię sobie pomykać

  ...zamieszkać, aby było inaczej (śmiech). Ostatnie lata mojego życia to głównie jeżdżenie. Poznań, Warszawa, Wrocław, teraz Zakopane. Ciągle gdzieś jadę. Pomykam...  A gdzie najchętniej pani "pomyka(...) Ślązaczką. Uwielbiam z nimi rozmawiać. Gdy przebywam wśród nich, błagam, aby ze mną gadali, bym mogła chłonąć ich mowę.  Serial kręcony jest w Zakopanem. Tak piękne plenery to chyba też wyjątkowo miła...

 • Spełnia życzenia

  Spakowała siebie i całą rodzinę, żeby na czas nagrywania nowego programu o kobietach, które chcą coś zmienić, przenieść się do stolicy Tatr.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Liczy się wszystko

  - Stworzyliśmy fajną ekipę. Ważna jest dobra zabawa i szczytny cel - mówią uczestnicy programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wcielają się w muzyczne ikony i wykonują ich przeboje. Wygrane pieniądze przeznaczą na charytatywny cel.

Wideo na temat: skrzynecka zakopane
 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Piramida

  Horror w reżyserii Grégory'ego Levasseura, współautora scenariuszy filmów "Lustra" i "Wzgórza mają oczy". Grupa egiptologów odkrywa piramidę zakopaną w piaskach pustyni. Badając jej wnętrze gubią się w labiryncie podziemnych korytarzy i odkrywają, że w piramidzie kryją się niesamowite istoty, które zaczynają na nich polować. W rolach głównych: Ashley Hinshaw ("Kronika"), Denis O'Hare ("Witaj w klubie") i James Buckley ("Seksualni, niebezpieczni").

 • Kop głębiej

  Szukający rodzinnych korzeni leciwy Niemiec, emeryt Hugo Schmidt przyjeżdża z wnukiem do wsi na Mazurach. Dom, w którym się urodził, zamieszkuje obecnie biedna polska rodzina, przesiedleńcy zza Buga, niezbyt dbający o utrzymanie porządku w gospodarstwie. Nowakowie są przerażeni wizją odebrania im przez Hugo dachu nad głową. Ale zmieniają swój stosunek do Niemca, gdy ten proponuje sporą sumę pieniędzy za spełnienie "nietypowej" prośby: chodzi o zgodę na dokonanie ekshumacji. Pod koniec wojny...