• Informacje na temat:

  ślady gwiazd

Artykuły na temat: ślady gwiazd
 • Krzysztof Cugowski: Trzeci syn pójdzie w jego ślady?

  ...l.) i Piotr (38 l.), którzy razem występują w zespole Bracia. Krzysztof ma jeszcze trzeciego syna, Krzysztofa juniora (20 l.). Czy on też pójdzie w ślady sławnego taty i dwóch przyrodnich braci? Na(...) łatwe, bo junior już kilka razy pojawił się na scenie i widać, że również w nim drzemie talent wokalny. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • OFF Festival 2015: Patti Smith, Future Brown i Peaking Lights kolejnymi gwiazdami

  Patti Smith, która wykona album "Horses", będzie niewątpliwie jedną z największych gwiazd katowickiego festiwalu. Oprócz legendarnej wokalistki na OFF-ie pojawią się m.in. Future Brown, Peaking Lights, Pablopavo i Ludziki, Władysław Komendarek oraz Decapitated

 • Jacek Borkowski: Córka idzie w jego ślady?

  Akademię Musicalową" - czytamy w "Na żywo". Gwiazdor "Klanu" nie posiada się z radości, że jego pociecha wykazuje zdolności artystyczne i zaczyna odnosić sukcesy. - Magda dobrze czuje się na scenie i jeśli taką drogę sobie wybierze, mocno będę trzymał za nią kciuki. Cieszę się, że ma pasję i chce ją rozwijać  - zdradził "Na żywo" aktor. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Spełnione marzenia Keiry Knightley

  Keira Knightley, córka aktorskiej pary, nigdy nie była nakłaniana przez swoich rodziców do pójścia w ich ślady. Było raczej odwrotnie. - Doprowadzałam ich do szaleństwa - wspomina 29-latka. - Za każdym razem, kiedy dostałam dobrą ocenę w szkole, pytałam: "Czy teraz mogę już mieć własnego agenta?".

 • "rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski pójdzie w ślady Macieja Musiała?

  ...16-letni Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z "rodzinki.pl", jest najmłodszą gwiazdą w historii Telekamer "Tele Tygodnia" nominowaną do tej prestiżowej nagrody. Nastolatek walczy o statuetkę w kategorii Nadzieja Telewizji - tej samej, w której rok temu triumfował Maciej Musiał, czyli jego serialowy brat Tomek Boski.

 • Maria Schell: Kariera na własnych zasadach

  Dziesięć lat temu zmarła wielka gwiazda europejskiego kina...

 • Szczęście dzieci jest dla Natalii Kukulskiej (41 l.) najważniejsze. A wygląda na to, że one już wybrały swoją drogę. Ciężko pracują, by iść w ślady sławnych rodziców i dziadków...

 • Marta Ścisłowicz: Lubię, gdy dużo się dzieje!

  Jeśli chcielibyśmy zrobić ranking najbardziej zapracowanych aktorek, Marta Ścisłowicz znalazłaby się w jego czołówce. Gwiazda występuje w aż 4 serialach. Trwają też zdjęcia do kolejnej produkcji z jej udziałem.

 • Piękne córki znanych gwiazd

  Znani rodzice, uroda i pieniądze niejednej gwieździe utorowały drogę do kariery. Niektóre gwiazdorskie pociechy starają się pracować na własne konto. Na każdym kroku starają się odeprzeć zarzuty, że sukces zawdzięczają wyłącznie sławnym rodzicom. Inni wręcz przeciwnie - wyciskają ze znanego nazwiska ile tylko się da.

 • Dorota Kolak: Miłe, starsze panie? To się zmieniło

  Już dziadkowie Doroty Kolak zajmowali się sztuką, pasję i zawód przejęła także córka aktorki. Gwiazda opowiada, jak żyje się w artystycznym domu, zdradza również swoje zawodowe plany na przyszłość.

Zdjęcia na temat: ślady gwiazd
Wideo na temat: ślady gwiazd
 • Basia Kurdej-Szatan chwali się zdolną córką! Ma już pierwsze sukcesy!

  malutkiej Hani. Czy córeczka pójdzie w ślady mamy i zostanie gwiazdą?(...)Basia Kurdej-Szatan (31 l.) jest szczęśliwą żoną i mamą. Ostatnio rozpływała się nad swoją córeczką Hanią, która mimo tego, że ma dopiero 5 lat, przejawia już talent muzyczno-aktorski. Gwiazda

 • "Wspaniałe stulecie": Halit Ergenç gra władców

  roku zrezygnował i przeniósł się na artystyczną uczelnię. Szybko odezwały się jego aktorskie korzenie (ojciec Halita, Sait, jest gwiazdą tureckiej telewizji). Jako 25-latek zaczął występować(...) poza plan. Pobrali się w 2009 roku, a od pięciu lat wychowują syna. Czy mały Ali pójdzie w ślady ojca i dziadka?

 • Bójka Dody i Szulim: Poważny błąd policji?

  Po gali Niegrzeczni 2014 w Chorzowie Doda pobiła się z Agnieszką Szulim. Do incydentu doszło w toalecie chorzowskiego klubu Kultura, gdzie gwiazdy bawiły się na after party. Dziennikarka chciała zgłosić napaść policji, jednak ze względu na wypity wcześniej alkohol oraz znikome ślady pobicia funkcjonariusze odmówili przyjęcia skargi. Adwokat Katarzyna Janowska skomentowała zachowanie

Dyskusje na temat: ślady gwiazd