• Informacje na temat:

  ślady innych

Artykuły na temat: ślady innych
 • Brat Marcina Prokopa idzie w jego ślady

  ...pisma. Zamieszczał felietony też w innych gazetach, ale ostatecznie upomniała się o niego telewizja. Dzięki niej stał się znany. Dziś prowadzi też różne imprezy i eventy. Na scenie uchodzi za showmana(...). - Rozumiemy się w pół słowa, mamy ze sobą silną więź, która w ostatnich latach się pogłębiła - wyznaje Marcin. Sebastian poszedł w jego ślady, skończył dziennikarstwo. Pracuje w zawodzie, ale jest też...

 • Mikołaj Krawczyk: Świat nie kończy się na "Pierwszej miłości"

  Na początku tego roku Mikołaj Krawczyk, idąc w ślady swojej zawodowej i prywatnej partnerki Agnieszki Włodarczyk, odszedł z serialu "Pierwsza miłość". Aktor przekonuje, że nie żałuje swojej decyzji.

 • Małgorzata Potocka: Dlaczego córki nie poszły w jej ślady?

  Małgorzata Potocka (62 l.) doczekała się dwóch córek. Jednak żadna z nich nie poszła w ślady mamy. Nie chciały zostać aktorkami?

 • Piotr Gąsowski: Jestem dumny ze swojej córki

  Nie tylko syn, lecz także córka Piotra Gąsowskiego zamierza iść w ślady sławnego taty. 7-letnia Julia uczy się w szkole muzycznej, gra na akordeonie i fortepianie. Dotarła też do finału wojewódzkiego konkursu recytatorskiego dla dzieci.

 • Zbigniew Wodecki byłby dumny z wnuka. Idzie w jego ślady!

  Burza jasnych włosów, dźwięczny, mocny głos, uśmiech niepodobny do innych i niezwykły artystyczny zmysł - takiego Zbigniewa Wodeckiego (†67 l.) zapamiętamy na zawsze. I mimo że nie ma go już z nami od ponad roku, jego młodsza córka, Katarzyna Wodecka-Stubbs (45 l.), nie może oprzeć się wrażeniu, że... nadal go ogląda. I to zarówno na co dzień, u siebie w domu, jak i na kinowym ekranie!

 • Spełnione marzenia Keiry Knightley

  Keira Knightley, córka aktorskiej pary, nigdy nie była nakłaniana przez swoich rodziców do pójścia w ich ślady. Było raczej odwrotnie. - Doprowadzałam ich do szaleństwa - wspomina 29-latka. - Za każdym razem, kiedy dostałam dobrą ocenę w szkole, pytałam: "Czy teraz mogę już mieć własnego agenta?".

 • Artur Barciś: Całe serce dla innych!

  Franciszek (27 l.) poszedł w ślady mamy, bo też jest montażystą. Nie mieszka już z rodzicami, więc może niedługo uczyni ich dziadkami!

 • Lara Gessler: Pasję do gotowania wyssałam z mlekiem matki

  - Praca w restauracji jest dla mnie jak silny narkotyk - mówi Lara Gessler. Córka Magdy Gessler przyznaje, że jeszcze kilka lat temu zamierzała iść zupełnie inną drogą zawodową niż rodzice, dziś jednak praca w restauracjach sprawia jej ogromną satysfakcję.

 • Dorota Kolak dumna z córki. Poszła w jej ślady!

  ...piątym biegu, byle tylko spełnić oczekiwania innych. Dorota, jak najlepsza uczennica, musiała mieć wszystko zrobione na wczoraj. Punktualna i bez reszty oddana scenie. Teatr był domem, życiem. Taki...

 • Maciej Damięcki: Rodzina, SB, rak prostaty

  Jego recepta na sukces to dobre geny i rodzina, która w każdej sytuacji stoi za nim murem.

Zdjęcia na temat: ślady innych
Dyskusje na temat: ślady innych
 • Re: Wentworth Miller: W latach 2005-2006 nal...

  , ile mają więcej (dzięki brakowi obciążeń jakimi są obarczone rodziny) od innych. Poza tym obciążają społeczeństwo swoimi chorobami, które roznoszą bez żadnego nawet zażenowania i zabezpieczeń. To(...) neurotyczne homo w ogóle nie zniknęły. To dowodzi, zdaniem psychologów, że źródło niepokojów znajduje się nie w otoczeniu, lecz we wnętrzu osoby, w którym istnieją ślady głęboko ukrytego heteroseksualizmu

 • Re: ... a tak, w roku 2009.

  (?) i wiele innych idą w ślady Jacksona, nie jestem przeciwna operacjom plastycznym byle z umiarem delikatne korekty ale nic więcej. Chirurgia plastyczna musi się jeszcze wiele nauczyć kiedyś będą to