• Informacje na temat:

  ślady taty

Artykuły na temat: ślady taty
 • Krzysztof Cugowski: Trzeci syn pójdzie w jego ślady?

  Można napisać, że nazwisko Cugowski to już uznana marka na polskim rynku muzycznym. Wokalistą jest Krzysztof Cugowski (67 l.), ale w branży udzielają się też jego dwaj starsi synowie: Wojciech (41 l.) i Piotr (38 l.), którzy razem występują w zespole Bracia. Krzysztof ma jeszcze trzeciego syna, Krzysztofa juniora (20 l.). Czy on też pójdzie w ślady sławnego taty i dwóch przyrodnich braci? Na...

 • Piotr Gąsowski: Jestem dumny ze swojej córki

  Nie tylko syn, lecz także córka Piotra Gąsowskiego zamierza iść w ślady sławnego taty. 7-letnia Julia uczy się w szkole muzycznej, gra na akordeonie i fortepianie. Dotarła też do finału wojewódzkiego konkursu recytatorskiego dla dzieci.

 • Córka "Boczka" pójdzie w ślady taty?

  ...szła w moje ślady. Widziałbym ją w zawodach bardziej konkretnych" - mówił. 18-latka w tym roku będzie zdawać maturę. Podobno marzy o studiowaniu dziennikarstwa. Znajomości w jednej z największych...

 • Ich tata odszedł 5 lat temu: Jak radzą sobie dzieci Michaela Jacksona?

  Być może dla większości był Królem Popu i największą gwiazdą muzycznego show-biznesu. Ci, którzy jednak znali go bliżej, podkreślali jedno: dla Michaela Jacksona najważniejsze zawsze były dzieci - córka Paris oraz synowie Prince Michael i młodszy Prince Michael II zwany pieszczotliwie Blanketem. A jak sieroty po artyście radzą sobie pięć lat po tragicznej śmierci ukochanego taty?

 • Leo Stubbs, wnuk Zbigniewa Wodeckiego, idzie w ślady dziadka? "To niezwykły chłopiec"

  Zbigniew Wodecki (†67 l.) na pewno byłby dumny, patrząc na swojego wnuka. Wydaje się, że 12-letni Leo Stubbs idzie w ślady swojego dziadka. Też ma niezwykły zmysł artystyczny, co już wykorzystuje. Co ciekawe, nie tylko on wykazuje takie talenty, ale też pozostałe wnuczęta Wodeckiego.

 • Kimberly Stewart: W ślady taty

  W 2005 roku w sklepach powinien pojawić się pierwszy album Kimberly Stewart, córki wokalisty Roda Stewarta. Kimberly, dotychczas znana jako modelka i prezenterka telewizji, nie zamierza radzić się słynnego taty.

 • Łukasz Nowicki: Powtórka z ojcostwa

  Od pierwszego dnia mała Józefina podbiła serca taty i braci.

 • Zagra razem z nieżyjącym ojcem

  Perkusista Jason Bonham pracuje nad hologramowym wizerunkiem słynnego taty.

 • "Na Wspólnej": Poznajcie syna Waldemara Obłozy

  Igor Obłoza poszedł w ślady taty i także został aktorem. Gdzie możemy go oglądać?

 • Piotr Cyrwus drży o córkę

  Znany, krakowski aktor Piotr Cyrwus ma powody do dumy. W ślady taty idzie bowiem jego córka - Ania, która z powodzeniem studiuje w krakowskiej szkole teatralnej.

Zdjęcia na temat: ślady taty
Wideo na temat: ślady taty
 • Piotr Żyła został ojcem w wieku 19 lat! Jak sobie radził?

  Dziennikarka "Dzień dobry TVN" Agnieszka Rylik spotkała się z wzorowym ojcem - skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą i jego pociechami Kubą i Karoliną. Ile miał lat, gdy urodziło się jego pierwsze dziecko? Justyna, żona Piotra, zdradziła, jakim jest ojcem. Czy dziewięcioletni Kuba pójdzie w ślady swojego taty? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Marsylski łącznik

  Marsylia, 1975 rok. Ambitny sędzia Pierre Michel (Jean Dujardin) dostaje przydział do wydziału antynarkotykowego policji z zadaniem rozpracowania grupy przestępczej, odpowiedzialnej za przerzut do USA hurtowych ilości heroiny. Gangiem kieruje bezwzględny i charyzmatyczny Gaëtan "Tany" Zampa (Gilles Lellouche), który pozostaje nieuchwytny dla organów ścigania, skutecznie zacierając ślady i sowicie opłacając skorumpowanych policjantów i urzędników. Michel stawia sobie za punkt honoru, by dopaść...

 • Piotr Żyła w szczerym wywiadzie opowiada o swojej rodzinie!

  Dziennikarka "Dzień dobry TVN" Agnieszka Rylik spotkała się z wzorowym ojcem - skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą (28 l.) i jego pociechami Kubą i Karoliną. Ile miał lat, gdy urodziło się jego pierwsze dziecko? Justyna, żona Piotra, zdradziła, jakim jest ojcem. Czy dziewięcioletni Kuba pójdzie w ślady swojego taty? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Disco Robaczki

  "Disco robaczki" to animowana komedia przygodowa dla całej rodziny w rytmie największych przebojów tanecznych! Roztańczone i rozśpiewane robaczki obdarzone ludzkimi cechami z pewnością przypadną do gustu zarówno młodszej, jak i starszej widowni. Rodziców rozbawi inteligentny humor znany z serii o Shreku oraz genialne wykorzystanie największych przebojów disco. Dzieci pokochają pełzających bohaterów za wyjątkowo zabawne i urozmaicone przygody. Obok komicznych i trzymających w napięciu...

Dyskusje na temat: ślady taty