• Informacje na temat:

  sławek turski i otylia

Artykuły na temat: sławek turski i otylia
 • Nowe fakty w sprawie sparaliżowanego Sławka Turskiego!

  Sławek Turski (32 l.), partner Otylii Jędrzejczak z "Tańca z gwiazdami", po długiej i skomplikowanej operacji zaczyna odzyskiwać czucie w rękach i nogach.

 • Otylia Jędrzejczak pomaga sparaliżowanemu tancerzowi! "Znalazłam mu lekarza"

  Otylia Jędrzejczak (31 l.) nie ukrywa, że wiadomość o wypadku tancerza, z którym występowała w "Tańcu z gwiazdami", poruszyła ją. Pływaczka postanowiła więc pomóc i zapewnić mu jak najlepszą opiekę.

 • Uwielbiam rano zrobić sobie sok z cytryny z wodą, włączyć telewizor i pośpiewać. Lubię też popatrzeć w lustro i powiedzieć: "Jestem super" - na sportowej emeryturze Otylia Jędrzejczak w końcu czuje, że żyje. Była pływaczka nie ukrywa również, że jest zakochana.

 • Sławomir Turski z "Tańca z gwiazdami" jest sparaliżowany. Wymaga kosztownej rehabilitacji!

  Tancerz Sławomir Turski (32 l.), partner Otylii Jędrzejczak z "Tańca z gwiazdami", miał nieszczęśliwy wypadek, w wyniku którego doznał paraliżu.

 • Otylia Jędrzejczak żegna się z parkietem

  Po dwutygodniowej przerwie na ekrany TVN powrócił "Taniec z gwiazdami" . Tym razem zobaczyliśmy tańczących celebrytów w dwóch odsłonach. Najgorzej podwójny czas na przygotowania wykorzystała Otylia Jędrzejczak i to właśnie jej nie zobaczymy już więcej na parkiecie TzG .

 • W tym roku życie dało im w kość! Dramaty gwiazd w 2015 roku!

  .... I czekaj na nas. My przecież też kiedyś zaśniemy" - napisał dziennikarz. Sławomir Turski (32 l.) dał się zapamiętać szerszej publiczności dzięki swojemu udziałowi w "Tańcu z gwiazdami". Tancerz partnerował tam Otylii Jędrzejczak (32 l.). Niestety, ten rok okazał się dla niego pechowym. Tancerz wykonał bowiem skok do wody, który okazał się mieć tragiczne skutki. Turski doznał poważnego urazu...

 • Chajzer żegna się z "TzG"

  Niedzielny konkurs rozpoczęła Otylia Jędrzejczak ze Sławkiem Turskim. Tym razem mieliśmy okazję zobaczyć w ich wykonaniu foxtrota. Jak zwykle Otylia nie pokazała niczego nadzwyczajnego, może poza fragmentem, w którym o mały włos nie przewróciłaby się o własną suknię. Marność oceniona na 28 punktów. W odróżnieniu od tańca pierwszej pary, jive Zygmunta Chajzera i Blanki Winiarskiej mógł się...

 • Chajzer żegna się z tańcem

  W ósmym odcinku "Tańca z gwiazdami" pary zatańczyły w rytmie przebojów filmowych. Szczególną uwagę zwrócił Michał Kwiatkowski, a z programem pożegnał się Zygmunt Chazjer.