• Informacje na temat:

  sławne dzieci

Artykuły na temat: sławne dzieci
 • Sławne dzieci gwiazd

  Dzięki temu, że mają ułatwiony start w świecie show-biznesu, wiele z nich decyduje się na rozpoczęcie kariery w bardzo młodym wieku. Obiecujące gwiazdy kina i aspirujące modelki światowej sławy - kim są i jak wyglądają dzieci sławnych gwiazd?

 • Piotr Gąsowski: Jestem dumny ze swojej córki

  Nie tylko syn, lecz także córka Piotra Gąsowskiego zamierza iść w ślady sławnego taty. 7-letnia Julia uczy się w szkole muzycznej, gra na akordeonie i fortepianie. Dotarła też do finału wojewódzkiego konkursu recytatorskiego dla dzieci.

 • ​Dzięki "Przyjaciołom" stali się sławni. Jak dostali swoje role?

  ...pośredniczką organizacji podróży, natomiast ojciec lekarzem i naukowcem.  Dziecięce marzenia o zostaniu aktorką zostały wkrótce wyparte przez niezwykle dojrzałą naturę Kudrow, która już na progu liceum zastanawiała się, jak będzie zarabiać na życie, jak sprawi, żeby jej dzieci były z niej dumne. "Ukończyła studia licencjackie w zakresie biologii na Vessar, a następnie pomagała ojcu w badaniach", żeby...

 • Katarzyna Jungowska: To, o czym opowiadam, nie jest mi obce

  Młoda, zdolna, odważna. Jej najnowszy film "Piąte: nie odchodź" zbiera już pierwsze nagrody na prestiżowych festiwalach, a to dopiero początek. Katarzyna Jungowska udowadnia, że nie jest tylko córką sławnej mamy, Grażyny Szapołowskiej. Skąd młoda reżyser czerpała inspiracje do swojej opowieści?

 • Tajemnice sławnych ludzi: Teri Hatcher i jej trauma z dzieciństwa

  ...zdobyła się na szokujące wyznanie. Przyznała, że w dzieciństwie była molestowana seksualnie, ale przez całe życie to ukrywała. Dopiero tragiczna śmierć Sary uświadomiła jej, że nie może dłużej milczeć(...) Esther Beshur i fizyka nuklearnego oraz inżyniera elektryki Owena Walkera Hatchera juniora. W dzieciństwie niczego jej nie brakowało. Mogła rozwijać pasje, uczęszczała na zajęcia z baletu.  Gdy miała...

 • "System" : Wbrew regułom

  "System" Daniela Espinosy, którego scenariusz powstał na podstawie książki Toma Roba Smitha "Ofiara 44", stał się sławny jeszcze przed polską premierą. Kilka dni temu rosyjskie Ministerstwo Kultury nie dopuściło do premiery filmu.

 • Natalia Niemen: Trudny związek ze sławnym tatą!

  .... Wcześniej mama czytała jej Biblię dla dzieci. Tata - nigdy. "A po co takie rzeczy sobie wieszasz?" - zapytał kiedyś, gdy zauważył nad łóżkiem Natalii cytat z jednego z psalmów. Kiedy już jako dorosła osoba...

 • Alicja Bachleda-Curuś jako Kopciuszek

  Pochodząca z Krakowa Alicja Bachleda-Curuś wcieliła się w rolę Kopciuszka w spocie, który promować będzie stolicę Małopolski w Polsce i za granicą. Jego premiera miała miejsce 22 grudnia. Błękitną suknię, w której gwiazda wystąpiła na planie tej produkcji, będzie można wylicytować podczas tegorocznego finału WOŚP.

 • Zborowska wzięła Wronę do domu. Jak sławny ojciec zareagował na "zięcia"?

  Starsza córka Wiktora Zborowskiego (67 l.), Hanna jest już mężatką i mamą dwójki dzieci. Niestety, młodsza pociecha nie miała do tej pory tyle szczęścia. Czy słynny siatkarz i kobieciarz, z którym od jakiegoś czasu spotyka się Zofia, odmieni jej życie?

 • Zmarła Anita Ekberg

  Nie żyje szwedzka aktorka Anita Ekberg, jedna z największych gwiazd światowego kina lat 60. XX wieku. Zmarła 11 stycznia 2015 roku, wieku 83 lat w szpitalu w Rocca Di Papa, nieopodal Rzymu. Do historii kina przeszła jej rola w filmie "Słodkie życie" ("La Dolce Vita") Federico Felliniego.

Zdjęcia na temat: sławne dzieci
Wideo na temat: sławne dzieci
 • Katarzyna Żak i jej dorosłe córki. Podobne do sławnej mamy?

  Na kanapach „Dzień Dobry TVN” usiadła Katarzyna Żak oraz jej córki: Aleksandra, która jest producentem programów dla dzieci i Zuzanna, która jest lekarzem. Dlaczego córki pary aktorskiej - Katarzyny i Cezarego Żaka nie poszły w ślady rodziców? Czy mama wpłynęła na ich decyzję?

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

Dyskusje na temat: sławne dzieci
 • Re: Sławne dzieci gwiazd

  A czy twoje dzieci są z ciebie dumne?

 • Re: Sławne dzieci gwiazd

  Pust.actwo ... i te dzieci gwiazd, ach te koneksje, BRAWO!

 • Re: Sławne dzieci gwiazd

  Faktycznie, ich dzieci nie maja normalnego dziecinstwa i maja jeszcze gorsza mlodosc. Wiele z nich bierze narkotyki lub odbiera sobie zycie.

 • Re: Sławne dzieci gwiazd

  Szkoda dziewczyny, wiec "zejdzcie" z jej piersi. Kazali pozowac, to pozuje - dzieci znanych gwiazd filmowych nie maja lekko, bo skad maja czerpac wzorce ?

 • Re: Sławne dzieci gwiazd

  OMG .... kto pisze te artykuly... dzieci z przedszkola wypracowanie 7 klasisty?? a tak nota bene .... panienka na zdjeciu wyglada na 41 lat a nie 21.. nie wiem dlaczego matka byla ok.

 • Re: Sławne dzieci gwiazd

  Całe szczęście że Na/czelnik jest ge//jem i nie ma dzieci, bo w innym przypadku PiS byłby "neverending story". To byłaby tragedia dla Polski, a tak wiemy że jak guru kiedyś padnie i otworzy się jego sejf, to cała sit//wa PiS pójdzie na dno. Cela//plus na nich czeka i jest coraz bliżej...

 • Re: Sławne dzieci gwiazd

  Całe szczęście że Naczelnik jest g.ejem i nie ma dzieci, bo w innym przypadku PiS byłby "neverending story". To byłaby tragedia dla Polski, a tak wiemy że jak guru kiedyś padnie i otworzy się jego sejf, to cała sit.wa PiS zniknie ze sceny politycznej. Cela/plus na nich czeka i jest coraz bliżej...

 • Re: Sławne dzieci gwiazd

  "Brzytsza" Brzydsza. I czerwona łapka za nieuctwo...

 • Re: Sławne dzieci gwiazd

  Ciekawe czy na dole tez ma taki duzy rozmiar ;)

 • Re: Sławne dzieci gwiazd

  Sylwester , natychmiast do psychiatry - karkolu poxpolity !!!!