• Informacje na temat:

  sławne modelki

Artykuły na temat: sławne modelki
 • "Wspaniałe stulecie": Sławne, piękne i bogate

  Zdobią okładki magazynów, pracują jako modelki i prezenterki telewizyjne, reklamują, co się da. Traktowane są podobnie, jak gwiazdy z Hollywood. Bywają zbyt atrakcyjne Okazuje się, że nie wszystkie uwodzą tylko pięknym wyglądem. Są też bardzo wykształcone, które spokojnie mogłyby pracować w innym zawodzie, ale wybrały aktorstwo. Należy do nich np. urodziwa i inteligentna Selma Ergeç. Zna...

 • Dlaczego celebrytki śpiewają?

  Każdy kiedyś marzył o karierze muzycznej. Nie każdy jednak może spełnić swoje pragnienia z powodu braku środków, czasu i innych dość poważnych czynników. Tego problemu zdają się nie mieć niektóre celebrytki, które walczą o to, by zostać zauważonymi na scenie muzycznej.

 • Rafał Królikowski: Syn może liczyć na jego rady

  Dzieci rosną szybko. Przekonuje się o tym Rafał Królikowski (52 l.), czyli Jakub z "Drugiej szansy". Jego starszy syn Piotr to nie lada przystojniak, który niedawno postanowił wyjść z cienia sławnego taty i rozpocząć karierę na wybiegu. Nawiązał współpracę z warszawską agencją modeli i modelek, zaliczył już pierwszą sesję fotograficzną. Aktor, który z żoną, dziennikarką Dorotą Mirską, ma...

 • "Wielkie oczy": Kto jest twórcą?

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane, w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina Tima Burtona. W rolach głównych występują Amy Adams oraz Christoph Waltz.

 • Żona Luisa Fonsiego bez bielizny w wyzywającej kreacji!

  Odkąd Luis Fonsi (39 l.) stał się sławny na całym świecie dzięki swojemu przebojowi "Despacito", chętnie korzysta z zaproszeń na gale i imprezy branżowe. Często pojawia się w towarzystwie swojej drugiej żony, modelki Aguedy Lopez. Pary nie zabrakło też na imprezie poprzedzającej rozdanie nagród Grammy. Ukochana gwiazdora na tę okazję wybrała odważną suknię z rozcięciem i darowała sobie założenie...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Piękne córki znanych gwiazd

  ...na stałe z aktorstwem. Skupiła się na rozwoju kariery modelki. 

 • Aktorka i modelka zaręczona

  Elizabeth Hurley wkrótce znów wyjdzie za mąż. Brytyjska gwiazda zaręczyła się z krykiecistą Shanem Warnem.

 • Jaka matka, taka córka?

  Sławne mamy i ich córki, które często wyglądają jak... siostry! Na pewno znacie je ze szklanego ekranu i może nawet nie wiedzieliście, że są ze sobą spokrewnione.

 • Historia słynnej modelki w kinie

  W lutym 2010 roku na polskie ekrany trafi "Kwiat pustyni" - ekranizacja głośnej książki jednej z najbardziej rozchwytywanych modelek świata, Waris Dirie.