• Informacje na temat:

  sławne tatuaże

Artykuły na temat: sławne tatuaże
 • Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski: Szykuje się ślub

  ...przewrotny los postawił na jej drodze Przemysława Kossakowskiego (46 l.). Koledze z telewizyjnej stacji niestraszny nietypowy styl życia sławnej podróżniczki, bo sam jeździ do najdziwniejszych zakątków(...) nie byłaby sobą, gdyby tego arcyważnego momentu w życiu nie uczciła nowym tatuażem. Na Instagramie wyznała, że zdecydowała się na rysunek wilka, bo jest on symbolem wolności i rodziny - dla niej...

 • Law w łóżku z Weisz. Znowu

  Sławni brytyjscy aktorzy Rachel Weisz i Jude Law po raz czwarty spotykają się na planie filmu. 26 grudnia wybitny duet zobaczymy w "360" - najnowszej produkcji Fernando Meirellesa, autora nominowanych do Oscara obrazów "Miasto Boga" i "Wierny ogrodnik".

 • Karolina Korwin Piotrowska naprawdę nazywa się Sommer?! Dlaczego to ukrywa?

  Dlaczego Karolina Korwin Piotrowska (47 l.) zmieniła swoje nazwisko?

 • "Wiemy jak powinien brzmieć Slayer"

  Kiedyś straszący najeżonymi gwoźdzami przedramionami, zaś od kilku lat rozpoznawany po ozdobionej tatuażami łysej głowie. Te wizerunki Kerry'ego Kinga ma w pamięci każdy szanujący się fan thrash metalu. Jednakże najważniejsze w przypadku tego drobnego, 37-letniego, obdarzonego wielkim poczuciem humoru dżentelmena jest to, że równo 20 lat temu począł bestię, której nadano imię Slayer. Pomimo zasłużonego miejsca tej grupy w Panteonie muzycznym - nie tylko metalowym! - Kerry nie stał się...

 • "Z Archiwum X": Gorące nowości w USA

  To jeden z tych momentów, na który czekaliśmy. Amerykańscy pionierzy telewizyjni wyłożyli karty na stół i przedstawili premiery na nadchodzący sezon 2015/16. Ponad 50 nowych tytułów! Patrząc na ofertę, zacieramy ręce na myśl, że część z nich wkrótce i my zobaczymy na naszych ekranach. Które? Czas pokaże.

 • Osbournowie u rannych żołnierzy

  Słynna rockowa para Ozzy i Sharon Osbournowie w środę, 21 lipca, odwiedziła żołnierzy rannych w Iraku, przebywających w szpitalu Walter Reed Army Medical Center. Osbournowie chcieli podziękować uczestnikom operacji "Iracka Wolność" za ich "poświęcenie i odwagę".

 • .... Spokojna i ułożona. Prowadzi zdrowy tryb życia i myśli o adopcji dziecka.   Monika Dąbrowska - Szczytno - 26 lat. Od zawsze marzyła o gotowaniu. Ze względu na tatuaże i kolczyki nie została...

 • "Original Sin" nie dla krytyków

  Producenci dreszczowca "Original Sin" , najnowszego filmu z Angeliną Jolie i Antonio Banderasem w rolach głównych, postanowili nie dopuścić do oficjalnego pokazu tego obrazu dla amerykańskich krytyków - donosi dziennik New York Post . Posunięcie takie oznacza zazwyczaj, że twórcy boją się zbyt druzgocących recenzji przed pierwszym weekendem rozpowszechniania filmu w kinach w Stanach Zjednoczonych. Film miał premierę 31 lipca w Los Angeles, na ekrany kin USA wchodzi 3 sierpnia.

 • Madonna pokazała pierś. Zobacz wideo

  Amerykańska gwiazda pop dba o to, by światowe media o niej nie zapominały.

 • Specjalna płyta: Rak. To się leczy!

  Pod koniec lutego ukazała się płyta "Krople rosy - muzyka nadziei", składanka utworów polskich wykonawców wydana na potrzeby kampanii społecznej "Rak. To się leczy!".

Wideo na temat: sławne tatuaże
 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Nauka spadania

  Sylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu – nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do Walentynek.