• Informacje na temat:

  sławni polacy

Artykuły na temat: sławni polacy
 • Piękne córki znanych gwiazd

  Znani rodzice, uroda i pieniądze niejednej gwieździe utorowały drogę do kariery. Niektóre gwiazdorskie pociechy starają się pracować na własne konto. Na każdym kroku starają się odeprzeć zarzuty, że sukces zawdzięczają wyłącznie sławnym rodzicom. Inni wręcz przeciwnie - wyciskają ze znanego nazwiska ile tylko się da.

 • Tomasz Kot o "Disco polo": Zagrałem Polaka do sześcianu

  "Daniel Polak to jest Polak do sześcianu: nazwisko, sposób ubierania się, sposób bycia w ogóle. Było bardzo wiele możliwości, żeby się tak wyżyć aktorsko" - mówi o swej postaci grający w filmie "Disco polo" Tomasz Kot, który 2 marca odebrał Polską Nagrodę Filmową Orła 2015 za najlepszą pierwszoplanową rolę męską w filmie "Bogowie".

 • "Zbrodnia 2": Łukasz Nowicki wraca do seriali!

  ...? - My, Polacy, jesteśmy czarno- -biali, a materiał skandynawski, na którym się opieramy, jest szary. Nieco wolniejszy, nie tak agresywnie jednoznaczny. Pewnie dlatego tak wiele osób pokochało Miłość do...

 • "Disco polo": Dawid Ogrodnik śpiewa przebój grupy Akcent

  Ta piosenka znalazła się na ścieżce dźwiękowej filmu "Disco polo". Przebój z repertuaru zespołu Akcent wykonał jednak Dawid Ogrodnik.

 • ​"Ranczo": Mroczne tajemnice Danuty Szaflarskiej wychodzą na jaw...

  Była jedną z najbardziej kochanych przez Polaków aktorek wszech czasów... Dopiero teraz - dwa i pół roku od dnia, w którym odeszła - na jaw wychodzą mroczne tajemnice z jej życia prywatnego! Jaka naprawdę była niezapomniana Danuta Szaflarska, czyli prababcia Lucy z "Rancza" i ciotka Weroniki z "Licencji na wychowanie"?

 • "Disco polo": Tak wyglądała walka o sukces

  Jak wyglądała walka o sukces "w złotych czasach disco polo" - o tym w swoim kinowym debiucie stara się opowiedzieć reżyser Maciej Bochniak. Film "Disco polo" - z Dawidem Ogrodnikiem, Piotrem Głowackim, Tomaszem Kotem i Joanną Kulig - trafi na ekrany w piątek, 27 lutego.

 • Wele ich łączy. Oboje są wolni, sławni i bogaci. Co więcej, oboje są z tego samego rocznika - 1984, i urodzili się w tym samym miesiącu - lutym. On 17, a ona 15, więc Dorota jest od Marcina starsza o dwa dni. Koszykarz latem tego roku ogłosił, że szuka kobiety, z którą mógłby założyć rodzinę. Był wówczas świeżo po zakończeniu trwającego 3 lata związku z modelką Anną Kociugą. - Mam już 31 lat...

 • "Hiszpanka" : Maligna

  "Hiszpanka" Łukasza Barczyka to film bezczelny i to nie tylko dlatego, że jest reklamowany jako "arcydzieło". To eksperyment i żart, który ukrywa się w szatach wysokobudżetowego historycznego widowiska; widowiska, które zwabi do kin widownię niespodziewającą się tak niecodziennych wrażeń.

 • Z miłości do... kotów!

  Andżelika Piechowiak, czyli Mirka Kwiatkowska z "M jak miłość", była gościem specjalnym obchodów Światowego Dnia Kota. Aktorka znana jest ze swojej miłości do kotów. Kilka miesięcy temu w księgarniach ukazała się jej książka "Koty i ich sławni ludzie". Nic dziwnego, że to właśnie ona została ambasadorką tegorocznego święta mruczków...

 • Dlaczego celebrytki śpiewają?

  Każdy kiedyś marzył o karierze muzycznej. Nie każdy jednak może spełnić swoje pragnienia z powodu braku środków, czasu i innych dość poważnych czynników. Tego problemu zdają się nie mieć niektóre celebrytki, które walczą o to, by zostać zauważonymi na scenie muzycznej.

Dyskusje na temat: sławni polacy
 • Re: Sławni synowie sławnych ojców

  Stuhr-mlody i stary sa przereklamowani,graja sztucznie jak na apelu szkolnym a z tego co mowia to wszystko zawdzieczaja pochodzeniu dlaczego my Polacy jestesmy dyskryminowanie we wlasnym kraju?