• Informacje na temat:

  sławny

Artykuły na temat: sławny
 • Sławne siostry wielkich gwiazd

  Są mniej znane niż ich rodzeństwo, ale szturmem podbijają świat show-biznesu. Sprawdźcie, kim są siostry znanych serialowych gwiazd!

 • Żona Artura Boruca w "Tańcu z gwiazdami"?

  Sławny mąż może otworzyć drzwi do kariery, ale potem trzeba iść samej. Sarze Boruc wychodzi to świetnie!

 • "M jak miłość": Kuba Józefowicz skarży się na swego sławnego tatę...

  Kuba Józefowicz, który pod koniec ubiegłego roku dołączył do obsady "Emki", wyznał właśnie w wywiadzie, że wcale nie chciał grać Łukasza. Kiedy dostał propozycję roli w nagrodzonym Złotą Telekamerą "Tele Tygodnia" serialu, wahał się, czy ją przyjąć.  Wiedział, że wielu ludzi pomyśli, że pracę załatwił mu sławny ojciec... - Zawód artystyczny był dla mnie naturalnym wyborem. A że mój tata jest...

 • "System" : Wbrew regułom

  "System" Daniela Espinosy, którego scenariusz powstał na podstawie książki Toma Roba Smitha "Ofiara 44", stał się sławny jeszcze przed polską premierą. Kilka dni temu rosyjskie Ministerstwo Kultury nie dopuściło do premiery filmu.

 • Sławne dzieci gwiazd

  Dzięki temu, że mają ułatwiony start w świecie show-biznesu, wiele z nich decyduje się na rozpoczęcie kariery w bardzo młodym wieku. Obiecujące gwiazdy kina i aspirujące modelki światowej sławy - kim są i jak wyglądają dzieci sławnych gwiazd?

 • Lance Armstrong w teledysku nowej grupy Future User

  Niesławny kolarz Lance Armstrong wystąpił w klipie "Mountain Lion" zespołu Future User, za którym stoi Tim Commerford, basista Rage Against The Machine.

 • Adam Curlykake, czyli słynny wytatuowany 32-latek z Poznania, zdecydował się na operację dobrowolnego usunięcia jąder i penisa.

 • Pier Paolo Pasolini bohaterem festiwalu w Krakowie

  Sławnemu włoskiemu reżyserowi, scenarzyście, pisarzowi i poecie Pierowi Paolo Pasoliniemu poświęcony będzie IX Festiwal Filmu Filozoficznego w Krakowie. Organizatorzy przypominają postać Włocha w 40. rocznicę jego śmierci.

 • Mikołaj Roznerski zakochany?! Nowa dziewczyna "nie wiedziała, że jest sławny"

  ...z filmu, ani z serialu, ani z teatru. Nie wiedziała, że jest sławny" - wyznał informator gazety.  Czyżby wreszcie znalazł tą jedyną? ***  Zobacz więcej materiałów:

 • Katarzyna Jungowska: To, o czym opowiadam, nie jest mi obce

  Młoda, zdolna, odważna. Jej najnowszy film "Piąte: nie odchodź" zbiera już pierwsze nagrody na prestiżowych festiwalach, a to dopiero początek. Katarzyna Jungowska udowadnia, że nie jest tylko córką sławnej mamy, Grażyny Szapołowskiej. Skąd młoda reżyser czerpała inspiracje do swojej opowieści?

Zdjęcia na temat: sławny
Wideo na temat: sławny
 • Katarzyna Żak i jej dorosłe córki. Podobne do sławnej mamy?

  Na kanapach „Dzień Dobry TVN” usiadła Katarzyna Żak oraz jej córki: Aleksandra, która jest producentem programów dla dzieci i Zuzanna, która jest lekarzem. Dlaczego córki pary aktorskiej - Katarzyny i Cezarego Żaka nie poszły w ślady rodziców? Czy mama wpłynęła na ich decyzję?

 • Gardias, Gwit i Maślak o tym co robili, zanim stali się sławni. "Zaczynałem od pracy w lesie"

  W studiu programu gośćmi byli Dominika Gwit, Dorota Gardias oraz Rafał Maślak, którzy opowiedzieli o tym, co robili zanim stali się sławni. – Zaczynałem od pracy w lesie. Jak zdałem maturę i poszedłem na studia, to pracowałem w fabryce tubek – zdradził Mister Polski. - Byłam artystką terenową, piosenkarką. Śpiewałam w zespole mojego taty. Śpiewaliśmy na różnego rodzaju eventach - powiedziała Gardias. Z kolei Dominika pochwaliła się, że była dziennikarką, a poza tym skończyła kilka kierunków...

 • "Houdini & Doyle": Zwiastun

  Zwiastun pierwszego sezonu serialu "Houdini i Doyle", opartego na przyjaźni między sławnym iluzjonistą, Harrym Houdinim, i Arthurem Conan Doylem. 10-odcinkowa produkcja powstała w wyniku współpracy stacji ITV i FOX. Na antenie zadebiutuje w 2016 roku. W głównych rolach występują Michael Weston (Houdini), Stephen mangan (Arthur C. Doyle), Emily Carey (Mary Conan Doyle).

Dyskusje na temat: sławny