• Informacje na temat:

  slawomir losowski

Artykuły na temat: slawomir losowski
 • To jeden z najgłośniejszych konfliktów w polskim show-biznesie. Teraz poznajemy kulisy

  Sławomir Łosowski, założyciel zespołu Kombi, po raz pierwszy opowiedział o konflikcie z Grzegorzem Skawińskim. Tylko u nas możecie przeczytać fragment książki "Kombi. Prawdziwa historia".

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • "Kombi Łosowski - Live". Płyta na 45-lecie Kombi

  Jeszcze w 2013 roku ukazało się trzypłytowe wydawnictwo "Kombi Łosowski - Live". Koncertowy album (2 CD +DVD) przygotowano na zbliżające się 45-lecie istnienia Kombi.

 • "Miłość, to dwoje nas"

  Na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać nowego singla Sławka Łosowskiego, klawiszowca i lidera grupy Kombi.

 • Posłuchaj byłego lidera Kombi!

  Na stronach INTERIA.PL możecie już posłuchać piosenki "Niebo, które czeka". Tym nagraniem przypomina o sobie klawiszowiec Sławek Łosowski, były lider grupy Kombi, który nie bierze udziału w kontynuacji tego zespołu pod nazwą Kombii.

 • Pekin i potężna cywilizacja

  Na fali zainteresowania Chinami w związku z trwającą olimpiadą w Pekinie utwór "Pekin - digital sound" przygotował Sławek Łosowski, klawiszowiec i lider grupy Kombi.

 • Niebo, które czeka

  - Do nagrania kilku nowych utworów namówili mnie przyjaciele i fani mojej muzyki - mówi INTERIA.PL Sławek Łosowski, klawiszowiec i założyciel grupy Kombi. Efektem jest piosenka "Niebo, które czeka" do której teledysk możecie oglądać na naszych stronach.

 • Wraca Kombi!

  Po 11 latach przerwy na scenę muzyczną wraca zespół Kombi. Nad nowym materiałem pracują w studiu Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk i Jan Pluta. W składzie nie ma jednak klawiszowca, Sławomira Łosowskiego i zapewne dlatego, ze względów formalnych, grupa będzie się nazywać Kombi 2.

 • Kombi: Jan Pluta nie żyje

  Po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Jan Pluta, współzałożyciel i perkusista grupy Kombi, który później występował także w jej kontynuacji pod nazwą Kombii.

 • Zobacz miłość East Clubbers!

  Producencki duet East Clubbers, znany z przeboju "Sextasy" , przygotował nowy przebój. Klubowe nagranie "My Love" po raz pierwszy na żywo zostało zaprezentowane w niedzielę, 24 czerwca, podczas imprezy "Hity na czasie" w Białymstoku.

Wideo na temat: slawomir losowski
 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Pokaż kotku, co masz w środku

  Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn – Andrzeja (Jacek Borusiński) i Zygmunta (Krzysztof Stelmaszyk). Ojciec Andrzeja (Marian Dziędziel) nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą (Grażyna Szapołowska), a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę (Katarzyna Cynke) i... zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się...

 • Karski i władcy ludzkości

  Zrealizowany w nowatorskiej formule, łączącej unikalne materiały archiwalne i sekwencje animowane, film wybitnego dokumentalisty Sławomira Grünberga o Janie Karskim - bohaterze Polskiego Państwa Podziemnego, którego amerykański "Newsweek" uznał za jedną z najwybitniejszych postaci XX wieku. Jan Karski, pseudonim "Witold", jako pierwszy człowiek na świecie ujawnił przed państwami zachodniej koalicji okrucieństwa i masowe zbrodnie, jakich hitlerowcy dopuszczali się terenie Polski. Był...