• Informacje na temat:

  sławomir mrożek

Artykuły na temat: sławomir mrożek
 • Toeplitz, Mrożek, Pluciński - Mazurówna poluje na kolejnego faceta!

  ...znany dziennikarz Krzysztof Teodor Toeplitz. To w nim zakochała się jako młodziutka studentka warszawskiej polonistyki. Następną miłością okazał się dramaturg Sławomir Mrożek. Po nim Krystyna związała...

 • Zmarł Piotr Szczerski, dyrektor Teatru im. S. Żeromskiego w Kielcach

  Dyrektor Teatru im. S. Żeromskiego w Kielcach Piotr Szczerski nie żyje. Zmarł po ciężkiej chorobie w nocy ze środy na czwartek, miał 62 lata. Szczerski kierował kieleckim teatrem od 23 lat.

 • Kinga Rusin tłumaczy się z wpadki

  ...15 sierpnia w Nicei zmarł Sławomir Mrożek. Kinga Rusin (42 l.), która rok temu przeprowadziła z nim wywiad, na Facebooku zamieściła okolicznościową notkę i... zaliczyła wpadkę.

 • Zróżnicowane role Tomasza Schuchardta

  W swojej karierze aktorskiej Tomasz Schuchardt był już raperem ("Jesteś Bogiem"), żołnierzem ("Misja Afganistan") oraz powstańcem ("Miasto 44"). W swoich najnowszych projektach gra natomiast role skrzypka i elektryka.

 • Piotr Cyrwus kończy dziś 52 lata!

  Piotr Cyrwus, czyli nieodżałowany Rysiek Lubicz z "Klanu", kończy dziś 52 lata. Urodziny świętować będzie... na scenie Teatru Polskiego wcielając się w Biskupa w nowej sztuce Sławomira Mrożka "Karnawał czyli pierwsza żona Adama".

 • Wyjątkowe święta Magdaleny Zawadzkiej

  Niezapomniana Baśka z filmu "Pan Wołodyjowski" nie może doczekać się Wielkanocy. Magdalena Zawadzka zdradza, dlaczego tegoroczna będzie wyjątkowa.

 • Zastąpiła wyrzuconą aktorkę

  Zwolnienie Grażyny Szapołowskiej i zmiana obsady "Tanga" w reżyserii Jerzego Jarockiego związana jest ze skandalem wywołanym niepojawieniem się aktorki w pracy. W sobotę, 9 kwietnia, w Teatrze Narodowym w Warszawie nie odbył się spektakl "Tango" Sławomira Mrożka. Powodem była nieobecność Grażyny Szapołowskiej wcielającej się w rolę Eleonory. Do rozczarowanej widowni wyszedł dyrektor artystyczny...

 • Katarzyna Gniewkowska: Sto procent kobiecości

  Kilka lat temu dopadła ją depresja. Walczyła z nią dwa lata. Były leki, psychoterapia... Niedawno rozpoczęła nowe życie. Przeniosła się z Krakowa do Warszawy.

 • Krzysztof Globisz dostał rolę w serialu

  ...krakowska logopedka Beata Mikołajko, która przez pięć lat pracowała ze Sławomirem Mrożkiem. Efekty przerosły wszelkie oczekiwania. *** Zobacz więcej materiałów:

 • Stuhr: Wiele zawdzięczamy Mrożkowi

  Z odejściem Sławomira Mrożka kończy się dla nas pewna epoka - mówił aktor i reżyser Jerzy Stuhr w trakcie uroczystości pogrzebowych Sławomira Mrożka.

Wideo na temat: sławomir mrożek
 • Rusin wspomina "Stanisława" Mrożka

  Kinga Rusin, która po śmierci Sławomira Mrożka na Facebooku zamieściła okolicznością notkę, w której napisała, że "z wielkim smutkiem przyjęła wiadomość o śmierci Stanisława Mrożka", w "Dzień dobry TVN" opowiedziała o wywiadzie, jaki przeprowadziła z dramaturgiem rok temu. "Mrożek był bardzo chorym człowiekiem. Tego nie da się ukryć" - mówiła, zdradzając kulisy rozmowy. Zaproszenie wyszło podobno

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Wyjazd integracyjny

  Trzej faceci (Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Jan Frycz) i piękna dziewczyna (Katarzyna Glinka). Ich losy połączy tytułowy wyjazd integracyjny, który wymknie się spod kontroli i przerodzi w prawdziwą imprezową apokalipsę. Pracownicy korporacji Polish Lody - lidera branży lodziarskiej, najlepsi klienci i zaprzyjaźnieni dziennikarze, przyjeżdżają na weekend integracyjny do atrakcyjnego kompleksu hotelowego. W wyniku nieporozumienia Prezes (Jan Frycz) dostaje apartament wspólnie z pewnym siebie...