• Informacje na temat:

  sławomir nowak córka

Artykuły na temat: sławomir nowak córka
 • Kłopoty to jej specjalność!

  ...życie z bagażem doświadczeń. Sama zawsze może liczyć na wsparcie ze strony starszej kuzynki, Kasi (Ewa Kaim) i jej męża Krzysztofa (Grzegorz Mielczarek), którzy wraz z dwiema nastoletnimi córkami(...) najatrakcyjniejsze dla widza, dba zespół scenarzystów, w skład którego wchodzą: Magda Strzałkowska, Michał Zasowski, Michał Godzic, Mirosław Golański, Patrycja Nowak, Piotr Jachowicz, Ilona Łesyk...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Grabowski u Szołajskiego

  Andrzej Grabowski, Roman Kłosowski, Marzena Kipiel-Sztuka i Krzysztof Tyniec już w wkrótce pojawią się razem na ekranie. Artyści zagrali w najnowszym filmie Konrada Szołajskiego "Kop głębiej".

 • "Kop głębiej" - nowa komedia Szołajskiego

  Roman Kłosowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Krzysztof Tyniec i Andrzej Grabowski zagrali w najnowszym filmie Konrada Szołajskiego "Kop głębiej".

 • Premiera "Tajemnicy Westerplatte"

  Film wojenny "Tajemnica Westerplatte", z Michałem Żebrowskim w roli głównej, miał we wtorek, 12 lutego, uroczystą premierę w Warszawie. Scenariusz powstał m.in. na podstawie listów pisanych do siebie po wojnie przez westerplatczyków - mówił reżyser Paweł Chochlew.