• Informacje na temat:

  sławomira łozińska rodzina

Artykuły na temat: sławomira łozińska rodzina
 • Sławomira Łozińska: Czasu nie można zawrócić!

  Życie okrutnie ją doświadczyło. Wie, że świat może zawalić się w sekundę. Sławomira Łozińska (63 l.) nie chce jednak mówić o cierpieniu i bólu. Życie musi toczyć się dalej.

 • "Męska sprawa" trafi do polskich kin

  "Męska sprawa", obraz wyreżyserowany przez Sławomira Fabickiego, nominowany do tegorocznego Oscara w kategorii "najlepszy krótki film aktorski", trafi na ekrany polskich kin 22 marca, na dwa dni przed ogłoszeniem wyników Amerykańskiej Akademii Filmowej. Dystrybucji filmu podjęła się firma Kino Świat International.

 • "Barwy szczęścia": Sławomira Łozińska jest piratem drogowym?

  Sławomira Łozińska, czyli Basia Jakubik-Grzelak z "Barw szczęścia", uwielbia szybką jazdę samochodem. Kiedyś jedna z przyjaciółek nazwała ją nawet... piratem drogowym!

 • Ł jak... Łepkowska

  "Niewinność i panika", "Sztuka zamiatania pod dywan", "Padół łez", "Analfabeci", "Nocą, w ciemnym domu, gdzieś na świecie", "Kobieta znana, by nie rzec: publiczna" - to rozdziały, z jakich składa się książka "Ł jak Łepkowska".

 • "Barwy szczęścia": Boją się Syryjczyków

  Basia (Sławomira Łozińska) postanowi zaopiekować się uchodźcami z Syrii.

 • "Barwy szczęścia": Będzie się działo

  Prawdziwe problemy, mocno zarysowane postacie i dynamiczna akcja - warto oglądać nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia".

 • "Barwy szczęścia": Ksiądz zaręczy za uchodźców

  Ks. Damian zapewni Basię, że rodzina imigrantów z Syrii to porządni ludzie.

 • Czemu musi źle mówić po polsku?

  Z jej bohaterką wiele ją łączy. - Tak jak Sara interesuję się jogą i nie jem mięsa - mówi Dominika Kimaty, która egzotyczną urodę zawdzięcza tacie pochodzącemu z Tanzanii.

 • "Barwy szczęścia": Przygarnie imigrantów

  Borys (Jakub Wieczorek) bardzo się zdziwi, gdy usłyszy, że Basia (Sławomira Łozińska) nie ma zamiaru wynajmować domu, który właśnie wyremontowała po wyprowadzce poprzednich bardzo uciążliwych lokatorów. - Nie powiedziałam, że dom będzie stał pusty - powie Grzelakowa, ale nie zdradzi, że zdecydowała, na prośbę księdza Damiana (Janusz Łagodziński), przyjąć pod swój dach 6-osobową rodzinę...

 • Zmarł twórca "Daleko od szosy"

  Zbigniew Chmielewski, reżyser i scenarzysta filmowy, twórca niezapomnianego serialu "Daleko od szosy", zmarł w wieku 82 lat.

Wideo na temat: sławomira łozińska rodzina
 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.