• Informacje na temat:

  sławomira łozińska synowie

Artykuły na temat: sławomira łozińska synowie
 • Sławomira Łozińska: Czasu nie można zawrócić!

  Życie okrutnie ją doświadczyło. Wie, że świat może zawalić się w sekundę. Sławomira Łozińska (63 l.) nie chce jednak mówić o cierpieniu i bólu. Życie musi toczyć się dalej.

 • Premiera spektaklu "Nad" w Studiu Teatralnym Dwójki

  Nagrodzona Srebrnym Remi podczas 48. edycji Worldfest w Houston w Teksasie sztuka w reżyserii i na podstawie tekstu Mariusza Bielińskiego zostanie zaprezentowana w niedzielę, 21 czerwca, o godz. 22.55 na antenie TVP2.

 • Sławomira Łozińska załamała się po śmierci syna. Teraz przyszło jej pożegnać byłego ukochanego

  Sławomira Łozińska (62 l.) przeżywa trudne chwile. Niedawno pożegnała kogoś szczególnie bliskiego. To już kolejny cios, jaki dostała od życia.

 • "Barwy szczęścia": Kłopotliwa ciąża

  Grzelaków, którzy sądzili, że skoro Adam (Bartosz Porczyk) jest w Irlandii, to nie będzie z nim kłopotów, czeka niespodzianka. A my w marcowych odcinkach poznamy nową bohaterkę serialu "Barwy szczęścia".

 • "Barwy szczęścia": Po uszy w tarapatach

  Kaśka (Katarzyna Glinka) bardzo się zdziwi, gdy okaże się, że Basia (Sławomira Łozińska) zna Madejskiego (Przemysław Cypryański).

 • Czemu musi źle mówić po polsku?

  Z jej bohaterką wiele ją łączy. - Tak jak Sara interesuję się jogą i nie jem mięsa - mówi Dominika Kimaty, która egzotyczną urodę zawdzięcza tacie pochodzącemu z Tanzanii.

 • "Ojciec Mateusz": Jubileuszowy sezon pełen gwiazd!

  ...biznesmenem o gołębim sercu, ale bezwzględnym bandytą stojącym na czele niebezpiecznego gangu? Czy pomogą zdesperowanej kobiecie, Helenie Michalak (Sławomira Łozińska), odnaleźć zaginioną...

 • Zmarł twórca "Daleko od szosy"

  Zbigniew Chmielewski, reżyser i scenarzysta filmowy, twórca niezapomnianego serialu "Daleko od szosy", zmarł w wieku 82 lat.

 • "Barwy szczęścia": Mały John przyleci do Polski!

  Po otrzymaniu wiadomości w 1776. odcinku "Barw szczęścia" (emisja 8 stycznia w TVP2), że na przebywającą akurat na pielgrzymce we Francji Basię (Sławomira Łozińska) czeka na lotnisku bardzo pilna przesyłka, Zenek (Jan Pęczek) natychmiast pojedzie na Okęcie. Na miejscu okaże się, że do Polski przyleciał... wnuk Grzelakowej, mały John. Borys (Jakub Wieczorek) poradzi Zenkowi, żeby dokładnie...

 • Polska Światłoczuła: Sztuka na kółkach

  Projekcje polskich filmów oraz wizyty znanych reżyserów i aktorów w małych miejscowościach na terenie całego kraju, w których ludzie mają na co dzień utrudniony dostęp do kin, to cel projektu Polska Światłoczuła. O efektach akcji opowiadano w środę w Warszawie.

Zdjęcia na temat: sławomira łozińska synowie
 • Sławomira Łozińska
Wideo na temat: sławomira łozińska synowie
 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.