• Informacje na temat:

  ślesicki

Artykuły na temat: ślesicki
 • "13 posterunek": Powstaną nowe odcinki kultowego sitcomu?

  Maciej Ślesicki - twórca "13 posterunku" - chce reaktywować serial, który kilkanaście lat temu przyciągał przed telewizory miliony widzów i zapisał się w historii polskiej telewizji jako jeden z najlepszych rodzimych sitcomów! Czy kultowy "13 posterunek" doczeka się kontynuacji?

 • Maciej Ślesicki: Gwiazda nie upada nigdy

  W marcu w TV Puls prawdziwy hit! Nowy sitcom Macieja Ślesickiego z Cezarym Pazurą w roli głównej. Czy pokochamy go jak "13 posterunek"?

 • Magda Schejbal przegrała w sądzie z kretesem. Musi przeprosić!

  Magda Schejbal (35 l.) definitywnie przegrała sprawę, którą wytoczył jej producent "Szpilek na Giewoncie" Maciej Ślesicki. Aktorka oskarżyła publicznie ekipę serialu o znęcanie się nad nią na planie, gdy była w ciąży.

 • "Przypadki Cezarego P.": Ślesicki reżyseruje Pazurę

  "Przypadki Cezarego P." - tak zatytułowana będzie pierwsza serialowa produkcja Telewizji Puls. W roli głównej zobaczymy Cezarego Pazurę.

 • Cezary Pazura ma szansę wrócić na szczyt. Zagra bankruta!

  ...czego ma się przyjaciół? Reżyser Maciej Ślesicki postanowił zrobić mu miłą niespodziankę i napisał z myślą o nim scenariusz nowego serialu komediowego. Jak dowiedziała się "Rewia", Pazura zagra(...), tak jak poprzednie produkcje Macieja Ślesickiego - "13. Posterunek" czy "Szpilki na Giewoncie" - aktor znowu powróci do gry. Obecnie Pazura zarabia, jeżdżąc Polsce z programem kabaretowym. Mamy...

 • "Przypadki Cezarego P." odniosą sukces?

  Twórcy "13 posterunku" znowu na planie! Kręcą komediowy serial o życiu celebrytów opisywanych (i prześladowanych) przez plotkarskie media.

 • "Przypadki Cezarego P.": W obsadzie Piotr Zelt i Joanna Orelańska

  Jak informowaliśmy już wcześniej "Przypadki Cezarego P." to serial komediowy w reżyserii Macieja Ślesickiego, w którym Cezary Pazura wcieli się w swoje alter ego inspirowane tym, jak postrzegają(...). Za reżyserię "Przypadków..." odpowiedzialny będzie Maciej Ślesicki, który reżyserował też "13 posterunek", w którym razem zagrali Cezary Pazura i Piotr Zelt oraz "Szpilki na Giewoncie", w których grał...

 • "Mocna kawa nie jest wcale taka zła" w Krakowie

  "Mocna kawa nie jest wcale taka zła" to średniometrażowy film młodego reżysera Aleksandra Pietrzaka, w którym główne role zagrali Dorota Pomykała, Marian Dziędziel i Wojciech Mecwaldowski. Obraz będzie można zobaczyć 2 marca w Klubie Gwarek w Krakowie.

 • Syn Steczkowskiej dopiął swego! "Musi mieć własne pieniądze"

  ...naukę w Liceum Filmowym przy Warszawskiej Szkole Filmowej. Profesorami są tam znajomi Justyny, m.in. Bogusław Linda i Maciej Ślesicki, i niezręcznie byłoby słuchać na wywiadówkach o tym, że Leon...

 • Joanna Opozda: Od seriali do "Discopolo"

  Znana z serialu "Pierwsza miłość" Joanna Opozda stawia pierwsze kroku w branży filmowej. Aktorka grała niedawno w kilku krótkometrażowych fabułach, m.in. w pokazywanym na festiwalu filmowym w Gdyni "Małym palcu" Tomasza Cichonia. W przyszłym roku zobaczymy ją w filmie "Discopolo" Macieja Bochniaka.

Zdjęcia na temat: ślesicki
Dyskusje na temat: ślesicki