• Informacje na temat:

  śliczna gwiazda

Artykuły na temat: śliczna gwiazda
 • Otylia Jędrzejczak pokazała córeczkę! Jaka śliczna!

  Otylia Jędrzejczak (33 l.) chętnie dzieli się prywatnym życiem w mediach społecznościowych. Nie zmieniło się to nawet, gdy na świat przyszła jej córeczka, jednak zawsze starannie zasłaniała twarz dziecka. Teraz zrobiła wyjątek!

 • Joanna Orleańska: Piękna i niezależna

  Śliczna delikatna blondynka robi wrażenie, że może się złamać przy pierwszym podmuchu wiatru. Ale Joanna Orleańska to aktorka twardo stąpająca po ziemi. Wie, że uprawia okrutny zawód i liczy tylko na siebie.

 • Urodziła śliczną i zdrową córeczkę!

  Małgorzata Socha, czyli Zuza z "Na Wspólnej" i Inga z "Przyjaciółek", została mamą! Aktorka urodziła śliczną i zdrową córeczkę Zosię!

 • Wytańczy wygraną?

  Ależ ona zachwyca! Agnieszka Sienkiewicz to jedna z niekwestionowanych faworytek obecnej edycji "Tańca z gwiazdami". Bo choć nie znosi plotek na temat swojego życia, na parkiecie kocha wyrażać siebie poprzez ruch i gesty.

 • Gwiazdy kibicują polskiej drużynie na Euro!

  ...pochwaliły się swoimi kibicowskimi zdjęciami w portalach społecznościowych. Śliczna Klaudia Halejcio ubrała się w barwy narodowe, a Misiek Koterski trzymał kciuki za naszych na stadionie we Francji...

 • Lea Seydoux w "Dzienniku panny służącej"

  Ekranizacja skandalizującej powieści Octave'a Mirbeau "Dziennik panny służącej" z Léą Seydoux w roli głównej wejdzie do kin już 22 maja.

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach!

  ...kościelny z Marcinem Łopuckim. Niestety, na przeszkodzie stoi jej wcześniejsze małżeństwo ze Zbyszkiem Urbańskim. Gwiazda stara się o rozwód kościelny, ale póki co bezskutecznie! Kasia nie ukrywa(...) powód do radości. Kilka dni temu gwiazda śniadaniówki TVN powitała na świecie śliczną i zdrową córeczkę. Dziecko i mama są w świetnej formie. Obie zostały już wypisane ze szpitala do domu. Kinga...

 • Dorota Chotecka: Mama, żona, aktorka

  Był czas, gdy myślała, że szczęście opuściło ją na zawsze. Dziś los znowu do niej się uśmiecha.

 • Wieczór z Gwiazdami Polsatu

  Stało się już tradycją, że Telewizja Polsat, zamiast organizować konferencje ramówkowe, prezentuje swoje nowości programowe podczas Wieczorów z Gwiazdami, które są doskonałą okazją nie tylko do(...) aktorki grające główne role w nowym serialu "Przyjaciółki" - Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska, czyli Inga, Patrycja, Zuza i Anka, oraz śliczna Aneta Zając, czyli...

 • Szalony Max, taksówka w Teheranie i seksualne perwersje pokojówki

  7 premierowych tytułów trafia dziś na ekrany kin. Obok najbardziej oczekiwanego filmu tygodnia - "Mad Max: Na drodze gniewu" - na ekranową uwagę zasługują także: laureat Złotego Niedźwiedzia "Taxi Teheran" Jafara Panahiego oraz nowa ekranizacja "Dziennika panny służącej" z Leą Seydoux.

Zdjęcia na temat: śliczna gwiazda
Dyskusje na temat: śliczna gwiazda