• Informacje na temat:

  slim thug raper

Artykuły na temat: slim thug raper
 • Beyonce: Zobacz jej nowy numer 1!

  "Check On It" to tytuł najnowszego przeboju Beyonce Knowles, wokalistki popularnego amerykańskiego żeńskiego tria Destiny's Child. W utworze gościnnie wystąpił pochodzący z Teksasu raper Slim Thug. Piosenka, do której wideoklip możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL, promuje najnowszy film o przygodach Różowej Pantery, zatytułowany po prostu "Różowa Pantera".

 • Paul Wall i Kaczor razem w Warszawie

  W sobotę, 4 grudnia, w warszawskim klubie The Fresh wystąpi teksański raper Paul Wall. Podczas imprezy zaprezentują się także Kaczor, Shellerini i Marian Wielkopolski. Bilety kosztują 30 i 40 złotych.

 • Kajdan Jibbsa wisi nisko

  "Jestem gotowy, aby wpuścić trochę świeżego powietrza do gry, jako dzieciak w tym biznesie" - mówi Jibbs, niedoszły bokser i obiecujący raper.

 • Świat: Eminem znowu najlepszy

  Na szczyt globalnej listy sprzedaży płyt powrócił Eminem ze składanką największych przebojów "Curtain Call: The Hits". Od 9 do 15 stycznia br. na całym świecie kupiło ją 217 tys. fanów, dzięki czemu amerykański raper króluje już piąty raz.

 • Debiutant Jae Millz

  23-letni Jae Millz, uznawany za jednego z najlepszych nowojorskich bitewnych artystów, podpisał umowę z Universal Records i w 2005 roku wyda debiutancką płytę.

 • USA: Szczyt po latach

  Barry Manilow, 63-letni amerykański wokalista popularny w latach 70., zadebiutował na 1. miejscu listy bestsellerów płytowych "Billboardu". Twórca takich przebojów, jak: "Mandy" czy "I Write The Songs", z płytą "The Greatest Songs Of The Fifties" po 29 latach powtórzył sukces swego podwójnego koncertowego albumu "Barry Manilow / Live". Płyta zawiera przeróbki słynnych piosenek z lat 50. XX wieku, jak choćby "Unchained Melody".

 • USA: Przeładowanie wciąż trwa

  Album "TP. 3 Reloaded" R. Kelly'ego drugi tydzień z rzędu znajduje się na szczycie amerykańskiej listy bestsellerów płytowych. W pierwszej dziesiątce pojawiły się trzy nowości.

 • USA: Zamiana miejsc

  Po tygodniu panowania na amerykańskiej liście bestsellerów płytowych albumu Mary J. Blige "The Breakthrough", na szczyt zestawienia powrócił Jamie Foxx z "Unpredictable".

 • Gwen Stefani na słodko

  Już 4 grudnia do sklepów trafi drugi solowy album znanej z No Doubt wokalistki Gwen Stefani. Nastepca bestsellerowego "Love Angel Music Baby" z 2004 roku będzie nosił tytuł "The Sweet Escape".

 • MTV VMA: Show pełne niespodzianek

  To była z pewnością impreza pełna niespodzianek, choć zapewne nie takich, jakich się spodziewano. Madonna, Shakira czy Red Hot Chili Peppers - faworyci tegorocznych MTV Video Music Awards, które wręczono w nocy z czwartku na piątek (31 sierpnia/1 września) w Nowym Jorku - albo w ogóle nie przybyli na imprezę, albo niewiele zdobyli. W najważniejszej kategorii "Teledysk roku" wygrała grupa Panic! At The Disco, z klipem "I Write Sins Not Tragedies" . Najwięcej nagród zdobyli Gnarls Barkley i...