• Informacje na temat:

  ślub aktor barw szcześcia

Artykuły na temat: ślub aktor barw szcześcia
 • "Barwy szczęścia": Marek Molak planuje drugi ślub?

  Marek Molak, czyli Hubert Pyrka z "Barw szczęścia", od półtora roku jest zakochany w pięknej Ukraince, Danie Malysh. - Jest kobietą mojego życia... - powiedział o niej niedawno w wywiadzie. Niewykluczone, że aktor i jego ukochana wkrótce staną na ślubnym kobiercu!

 • "Barwy szczęścia": Przemysław Stippa został... mężem

  Przemysław Stippa, czyli Władek Cieślak z "Barw szczęścia", stanął na ślubnym kobiercu. Małżeńską przysięgę aktor i jego ukochana złożyli sobie w sobotę 30 czerwca w ruinach pałacu w Runowie Krajeńskim w obecności najbliższych i przyjaciół.

 • Marcin Hycnar: Rewolucja w życiu aktora!

  Ostatnio rzadko oglądaliśmy go w roli Pawła w "Barwach szczęścia". Więcej okazji, by spotkać Marcina Hycnara, mieli bywalcy Teatru Narodowego w Warszawie. Ale i oni będą zawiedzeni, bo aktor(...) znalazł tam coś dla siebie - mówi Marcin. Oby rozłąka nie wpłynęła źle na jego małżeństwo. W 2011 roku Marcin wziął ślub z aktorką Kamilą Borutą (33 l.) i raz już przechodzili poważny kryzys...

 • "Barwy szczęścia": Małgorzata Potocka była zaręczona z... Zygmuntem Malanowiczem

  Małgorzata Potocka, czyli Jola Kozłowska z "Barw szczęścia", często mówi w wywiadach, że w jej życiu było dużo miłości, a mężczyźni, z którymi się wiązała, dawali jej mnóstwo szczęścia. Nie wszyscy wiedzą, że aktorka - będąc studentką - po uszy zakochała się w starszym od niej o 15 lat... Zygmuncie Malanowiczu, czyli niezapomnianym Tomaszu Ciećwierzu z "Domu".

 • "Barwy szczęścia": Kropla drąży skałę - rozmowa z Katarzyną Glinką

  ...​Mimo że Kasia Górka, którą gra w "Barwach szczęścia", często wzbudza kontrowersje, od lat cieszy się niesłabnącą sympatią fanów serialu. W tym roku po raz pierwszy może zdobyć Telekamerę Tele Tygodnia w kategorii aktorka. Wszystko w rękach telewidzów, których głosy rozstrzygną plebiscyt.

 • "Barwy szczęścia": 2000 odcinków to wielki powód do dumy!

  ...„Barwy szczęścia” są czwartym polskim serialem (po „Klanie”, „Na Wspólnej” i „Pierwszej miłości”), którego liczba odcinków przekroczyła 2000. - To powód do wielkiej dumy – stwierdził na jubileuszowym bankiecie producent Tadeusz Lampka.

 • Marta Nieradkiewicz i Dawid Ogrodnik: Czy zdecydują się na ślub?

  W głośnym filmie "Ostatnia rodzina", opowiadającym o życiu malarza Zdzisława Beksińskiego, zagrał jego syna Tomasza, który nigdy nie znalazł miłości. Na szczęście prywatnie Dawid Ogrodnik (30 l.) jest w udanym związku z Martą Nieradkiewicz (33 l.), znaną z roli Julii w "Barwach szczęścia".

 • Marta Nieradkiewicz i Dawid Ogrodnik: najpierw dziecko, później ślub?

  O tej parze nie jest głośno, bowiem oni sami nie afiszują się ze swoją miłością. Marta Nieradkiewicz (34 l.) i Dawid Ogrodnik (31 l.) tworzą, zdaje się, udany związek. Co więcej, ponoć spodziewają się dziecka, a i ślub jest niewykluczony!

 • "Barwy szczęścia": Romans, kłamstwa i walka o życie

  W premierowych odcinkach Angela pozna w końcu największe "ciacho" w szkole: Roberta Milewicza - nauczyciela geografii. A do obsady "Barw szczęścia" dołączy Józef Grzymała, który pewnie szybko zdobędzie sporo fanek! A co czeka w najbliższym tygodniu pozostałych bohaterów serialu?

 • "Barwy szczęścia": Polak z afrykańską duszą - rozmowa z Aminem Bensalemem

  Jest pół Polakiem, pół Algierczykiem. Ma dwa hostele, prowadzi program w 4fun.tv, a od września gra w ciekawym wątku w „Barwach szczęścia”. Jego bohater, Fayad, uchodźca z Syrii, zamieszkał w domu Basi, co wywołuje skrajne emocje wśród sąsiadów.

Zdjęcia na temat: ślub aktor barw szcześcia
Wideo na temat: ślub aktor barw szcześcia
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Połów szczęścia w Jemenie

  Co mogło połączyć dwójkę tak różnych ludzi? Zamknięty w sobie Fred (Ewan McGregor) pracuje dla rządowego departamentu ds. rybołówstwa i nie może odnaleźć życiowej drogi tkwiąc w nieudanym małżeństwie. Piękna i odnosząca sukcesy Harriet (Emily Blunt) jest energiczną managerką w wielkiej korporacji. Poznają się za sprawą pewnego szalonego marzenia jemeńskiego szejka, który chce sprowadzić ławicę łososi na... pustynię! W sfinansowanie projektu zaangażowany jest brytyjski rząd - władze Wielkiej...

 • Facet (nie)potrzebny od zaraz

  Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na "starą pannę", nie może przyjść samotnie na ślub Anny (Anna Czartoryska) - koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki - Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać...