• Informacje na temat:

  ślub aktora z barwy szczęścia

Artykuły na temat: ślub aktora z barwy szczęścia
 • "Barwy szczęścia": Przemysław Stippa został... mężem

  Przemysław Stippa, czyli Władek Cieślak z "Barw szczęścia", stanął na ślubnym kobiercu. Małżeńską przysięgę aktor i jego ukochana złożyli sobie w sobotę 30 czerwca w ruinach pałacu w Runowie Krajeńskim w obecności najbliższych i przyjaciół.

 • Święta przed telewizorem

  Okres wielkanocny jest niewątpliwie czasem, który większość z nas spędza w domu z rodziną. Świąteczne dni są jednak długie - i nie da się ukryć, że znaczna ich część upływa nam przed telewizorem - dlatego z myślą o was przygotowaliśmy przewodnik, w którym umieściliśmy najatrakcyjniejsze pozycje z ramówek poszczególnych stacji.

 • "Barwy szczęścia": Polak z afrykańską duszą - rozmowa z Aminem Bensalemem

  Jest pół Polakiem, pół Algierczykiem. Ma dwa hostele, prowadzi program w 4fun.tv, a od września gra w ciekawym wątku w „Barwach szczęścia”. Jego bohater, Fayad, uchodźca z Syrii, zamieszkał w domu Basi, co wywołuje skrajne emocje wśród sąsiadów.

 • "Barwy szczęścia": Marek Molak planuje drugi ślub?

  Marek Molak, czyli Hubert Pyrka z "Barw szczęścia", od półtora roku jest zakochany w pięknej Ukraince, Danie Malysh. - Jest kobietą mojego życia... - powiedział o niej niedawno w wywiadzie. Niewykluczone, że aktor i jego ukochana wkrótce staną na ślubnym kobiercu!

 • Barwy szczęścia

  ...szantażowanej przez biznesmena Liliany. Przy okazji zdradza szokujące informacje o powiązaniach Madejskiego z Bergiem. Aldona i Borys przyjeżdżają do Grzelaków z zaproszeniem na ślub. Zenek wspomina bratankowi...

 • "Barwy szczęścia": Grzegorz Małecki znów jest do wzięcia! Rozstał się z narzeczoną...

  Grzegorz Małecki, czyli Mikołaj Dąbrowski z „Barw szczęścia”, jeszcze niedawno twierdził, że jest wielkim szczęściarzem, bo ma u boku kobietę swojego życia. Niestety, narzeczona aktora właśnie go zostawiła...

 • "Barwy szczęścia": 2000 odcinków to wielki powód do dumy!

  ...„Barwy szczęścia” są czwartym polskim serialem (po „Klanie”, „Na Wspólnej” i „Pierwszej miłości”), którego liczba odcinków przekroczyła 2000. - To powód do wielkiej dumy – stwierdził na jubileuszowym bankiecie producent Tadeusz Lampka.

 • "Barwy szczęścia": Małgorzata Potocka była zaręczona z... Zygmuntem Malanowiczem

  Małgorzata Potocka, czyli Jola Kozłowska z "Barw szczęścia", często mówi w wywiadach, że w jej życiu było dużo miłości, a mężczyźni, z którymi się wiązała, dawali jej mnóstwo szczęścia. Nie wszyscy wiedzą, że aktorka - będąc studentką - po uszy zakochała się w starszym od niej o 15 lat... Zygmuncie Malanowiczu, czyli niezapomnianym Tomaszu Ciećwierzu z "Domu".

 • "Barwy szczęścia": Kropla drąży skałę - rozmowa z Katarzyną Glinką

  ...​Mimo że Kasia Górka, którą gra w "Barwach szczęścia", często wzbudza kontrowersje, od lat cieszy się niesłabnącą sympatią fanów serialu. W tym roku po raz pierwszy może zdobyć Telekamerę Tele Tygodnia w kategorii aktorka. Wszystko w rękach telewidzów, których głosy rozstrzygną plebiscyt.

 • "Barwy szczęścia": Romans, kłamstwa i walka o życie

  W premierowych odcinkach Angela pozna w końcu największe "ciacho" w szkole: Roberta Milewicza - nauczyciela geografii. A do obsady "Barw szczęścia" dołączy Józef Grzymała, który pewnie szybko zdobędzie sporo fanek! A co czeka w najbliższym tygodniu pozostałych bohaterów serialu?

Wideo na temat: ślub aktora z barwy szczęścia
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1571.

  szantażowanej przez biznesmena Liliany. Przy okazji zdradza szokujące informacje o powiązaniach Madejskiego z Bergiem. Aldona i Borys przyjeżdżają do Grzelaków z zaproszeniem na ślub. Zenek wspomina