• Informacje na temat:

  slub aktorki z barw szczęścia

Artykuły na temat: slub aktorki z barw szczęścia
 • Gwiazda "Barw szczęścia" wzięła ślub!

  Izabela Zwierzyńska, aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia", wyszła za mąż w sobotę 12 października. Ślub odbył się w kościele św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży w Warszawie, w obecności rodziny i około 200 gości.

 • Sambor Czarnota: Pożeracz niewieścich serc

  - Wszyscy potrzebujemy miłości. To najważniejsza życiowa siła - przyznaje Sambor Czarnot, który w przeciwieństwie do swojego bohatera z "Barw szczęścia", jest bardzo szczęśliwy.

 • "Barwy szczęścia": Zofia Zborowska jest już po ślubie!

  Zofia Zborowska, czyli Aneta Dylska z "Barw szczęścia", właśnie pochwaliła się na Instagramie... mężem. Kilka dni temu aktorka wymieniła się obrączkami z najprzystojniejszym polskim siatkarzem, Andrzejem Wroną!

 • Co w serialach po wakacjach?

  Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach.

 • "Barwy szczęścia": Małgorzata Potocka była zaręczona z... Zygmuntem Malanowiczem

  Małgorzata Potocka, czyli Jola Kozłowska z "Barw szczęścia", często mówi w wywiadach, że w jej życiu było dużo miłości, a mężczyźni, z którymi się wiązała, dawali jej mnóstwo szczęścia. Nie wszyscy wiedzą, że aktorka - będąc studentką - po uszy zakochała się w starszym od niej o 15 lat... Zygmuncie Malanowiczu, czyli niezapomnianym Tomaszu Ciećwierzu z "Domu".

 • "Barwy szczęścia": Kropla drąży skałę - rozmowa z Katarzyną Glinką

  ...​Mimo że Kasia Górka, którą gra w "Barwach szczęścia", często wzbudza kontrowersje, od lat cieszy się niesłabnącą sympatią fanów serialu. W tym roku po raz pierwszy może zdobyć Telekamerę Tele Tygodnia w kategorii aktorka. Wszystko w rękach telewidzów, których głosy rozstrzygną plebiscyt.

 • "Barwy szczęścia": 2000 odcinków to wielki powód do dumy!

  ...„Barwy szczęścia” są czwartym polskim serialem (po „Klanie”, „Na Wspólnej” i „Pierwszej miłości”), którego liczba odcinków przekroczyła 2000. - To powód do wielkiej dumy – stwierdził na jubileuszowym bankiecie producent Tadeusz Lampka.

 • Marta Nieradkiewicz i Dawid Ogrodnik: Czy zdecydują się na ślub?

  W głośnym filmie "Ostatnia rodzina", opowiadającym o życiu malarza Zdzisława Beksińskiego, zagrał jego syna Tomasza, który nigdy nie znalazł miłości. Na szczęście prywatnie Dawid Ogrodnik (30 l.) jest w udanym związku z Martą Nieradkiewicz (33 l.), znaną z roli Julii w "Barwach szczęścia".

 • Marta Nieradkiewicz i Dawid Ogrodnik: najpierw dziecko, później ślub?

  ....   Wtedy na jego drodze pojawiła się Marta, znana z roli Julii Marczak w "Barwach szczęścia". Poznali się w  teatrze w Opolu. Dla nowej miłości aktorka zakończyła wieloletni związek ze scenarzystą swojego...

 • "Barwy szczęścia": Skok na głęboką wodę

  ...? - Nie chcę za dużo zdradzać, ale gram barwną i ciekawą postać, która bywa "zła", lubi prowokować... I będzie się trochę w serialu działo! - rzuca z uśmiechem młoda aktorka, dla której występ w "Barwach szczęścia" jest telewizyjnym debiutem. A w finale: kolejny flirt Jagi! Dziewczyna - wspólnie z Klarą - spróbuje pomóc uchodźcom z Syrii w nauce polskiego. A jeden z "uczniów" - Fayad - od razu...

Wideo na temat: slub aktorki z barw szczęścia
 • "Barwy szczęścia": Dzisiaj już nie pędzę za każdym projektem - mówi Kasia Glinka

  każdej płaszczyźnie. Gwiazda „Barw szczęścia” przyznaje, że dobrze czuje się zarówno na dużym ekranie, jak i w serialu, a także na deskach teatru. Choć cieszy ją dotychczasowy przebieg kariery, to wierzy także w to, że wielka rola dopiero przed nią. Poza rolą Kasi Górki w serialu „Barwy szczęścia” Katarzyna Glinka związana jest z warszawskim Teatrem Kwadrat. Aktualnie gra w sztukach „Czego nie