• Informacje na temat:

  ślub anji

Artykuły na temat: ślub anji
 • Sasha Knezevic wziął ślub?! Pokazał zdjęcia!

  Były mąż Anji Rubik (36 l.) wiedzie już od dłuższego czasu szczęśliwe życie z nową rodziną. Ostatnim zdjęciem jednak zaskoczył nieco swoich fanów, którzy byli przekonani, że model wziął ślub ze swoją ukochaną.

 • Czarny ślub Anji Orthodox

  Wokalistka Closterkellera ubrana w długą, czarną sukienkę, w sobotę poślubiła Mariusza Kumalę. Ślub odbył się w Urzędzie Stanu Cywilnego na warszawskiej Pradze.

 • Anji Rubik zapłacą więcej niż Krupie!

  ...supermodelki i właścicielka agencji modelek D’Vision.  Po drugie gaża Anji znacznie wzrośnie. Choć stawki w "Top Model" są tajemnicą, udało nam się nieoficjalnie ustalić, że wynagrodzenie Rubik(...) obchodzi z mężem pierwszą rocznicę ślubu. I z tej okazji planuje sentymentalną podróż do Deii na Majorce, gdzie rok temu wzięła ślub. "To dla nas wyjątkowe miejsce" - mówi "SHOW". "Deia ma niesamowitą...

 • Szczegóły ślubu Anji Rubik

  Przygotowania do ślubu supermodelki Anji Rubik i Sashy Knezevica są w toku. Wiadomo już, gdzie odbędzie się uroczystość.

 • Pomponik w pigułce!

  ...piłkarz Bastian Schweinsteiger (31 l.) i serbska tenisistka Ana Ivanović (28 l.) w minionym tygodniu powiedzieli sobie "tak" w Wenecji! Ślub cywilny odbył się we wtorek, 12 lipca, a kościelny dzień później. Para wyprawiła wesele na ponad 300 osób! Uroczystości towarzyszyło spore zamieszanie medialne. Do Wenecji zjechali się fotoreporterzy, którzy dokumentowali ślub pary. Plotki o kolejnej ciąży...

 • Anja Rubik ostro o kościele: Jestem zażenowana!

  .... Modelkę wkurza to, że wprowadzenie związków jednopłciowych spotyka się z aż takim oporem i niechęcią. Według Anji, winę za to ponosi w głównej mierze kościół i konserwatywni biskupi! "Jestem(...). Kto ma decydować, z kim mamy brać ślub, z kim mamy być szczęśliwi? Bóg z pewnością nikogo nie dyskryminuje" - wyznaje w "Elle". Zgadzacie się z nią?

 • ....  Papiery rozwodowe są już w sądzie, a tabloidy co chwila donoszą o kolejnych rewelacjach z ich życia.  Jolie i Pitt są ze sobą od 2004 roku. Ślub wzięli 23 sierpnia 2014 we francuskiej posiadłości aktorów(...) rozpadło się także małżeństwo Anji Rubik (33 l.) i Sashy Knezevica (35 l.).  Para długo nie komentowała tych rewelacji. W końcu zrobił to model, który udzielił wywiadu serbskiemu magazynowi "Sorry...

 • Anja Orthodox: Ślub w czerni

  Wokalistka zespołu Closterkeller Anja Orthodox nawet na czas ślubu nie zrobiła wyjątku dla ulubionej czerni.

Wideo na temat: ślub anji
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?