• Informacje na temat:

  ślub benedykt

Artykuły na temat: ślub benedykt
 • Adamczyk weźmie ślub w Rzymie?

  Chodzą słuchy, że 38-letni Piotr Adamczyk zamierza poślubić swoją partnerkę, Annę Czartoryską w samej... bazylice św. Piotra w Rzymie!

 • Adamczyk weźmie ślub w Watykanie?

  Rok temu w katastrofie smoleńskiej zginął ojczym jego ukochanej, Anny Czartoryskiej. Żałoba właśnie się skończyła. Czas na ślub?

 • Halina Bednarz wycofała się z zawodu dla córki. Wszystko zmienił wypadek

  ...podczas studiów aktorskich na warszawskiej PWST. Gdy dostała zaproszenie na jej ślub i wesele, sama o białej sukni wcale nie myślała. Dlatego, gdy pojawił się przystojny i postawny brunet, lekko podeszła do jego awansów. - Bawiliśmy się na Starym Mieście, w modnym wówczas Bazyliszku. Benedykt bardzo mnie adorował, potem zapraszał do innego, ale równie znanego i prestiżowego lokalu - wspomina...

 • W rocznicę śmierci Jana Pawła II

  Widowiskiem pasyjnym "Gorzkie żale" 2 kwietnia TVP1 uczci rocznicę śmierci Jana Pawła II. Jedynka będzie także transmitowała Mszę Św. z Watykanu, którą Papież Benedykt XVI odprawi w drugą rocznicę śmierci Jana Pawła II.

 • Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach: tego o ich małżeństwie nie wie prawie nikt

  ...polubili się z Olą. Mają ten sam typ poczucia humoru - zdradza znajomy pary w tygodniku.  Dorobczyński był jednym z czterech kapłanów celebrujących mszę świętą, w czasie której Ola i Kuba brali ślub w 2012(...) się kogoś kocha, to się go nie sprawdza. Trzeba mieć do siebie zaufanie. Nie sprawdzać SMS-ów, e-maili... A czy ty, Kubo, sprawdzasz? - pytał z uśmiechem.  Ceremonia zaślubin córki byłego prezydenta...

 • Wszystkie skandale Sinead O'Connor

  Do sklepów trafił właśnie nowy album Sinead O'Connor zatytułowany "How About I Be Me (And You Be You)?". Płytę promuje singel "The Wolf Is Getting Married" ("Wilk bierze ślub"), który miał swoja premierę kilka tygodni po... zakończeniu trwającego zaledwie kilkanaście dni małżeństwa niepokornej wokalistki.

 • Serialowy przewodnik

  ...podziękować za zaproszenie na ślub. Proponuje przyjaciółce, że zagra nowożeńcom na skrzypcach w kościele podczas mszy. Grażynka informuje o tym pomyśle Małgorzatę. Weddingplanerka, gdy tylko dowiaduje się(...). 2574 Grażynka cieszy się, że Arkadiusz pojawi się na ślubie Bożenki. Zastanawia się, czy jednak z nim być. Zwłaszcza że znowu spędzili ze sobą noc. Zastanawia się, co powiedziałby Maciek, którego dziś ma...

 • Artur Żmijewski o Jasnej Górze

  Złożony z około 35 krótkich odcinków cykl dokumentalny, przedstawiający ponad 600-letnie dzieje Jasnej Góry, powstaje m.in. w częstochowskim sanktuarium. Głównym narratorem filmu jest popularny aktor Artur Żmijewski, który w środę i czwartek uczestniczył w zdjęciach na terenie klasztoru.

 • Serialowy przewodnik

  ...wręczyć jej zaproszenie na ślub. Następnie jadą na Truskawiecką. Agnieszka spotyka się z rzecznikiem w jego gabinecie. Dowiaduje się od mężczyzny, że dostał inną propozycję i się więcej nie spotkają(...) w wypadku samochodowym rodziców. Opiekował się nią ukochany dziadek Benedykt zwany Tajfunem. Po urodzeniu dziecka kobieta miała kłopoty z prawem i dlatego córkę wychowuje Tadeusz, były mąż Marianny. Matka...

 • Frykasy na weselu Kwaśniewskiej

  ...22 września córka byłego prezydenta i syn prezesa zarządu Spółdzielni Mleczarskiej wzięli ślub w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie - mszę poprowadził ks. Arkadiusz Nowak oraz były kapelan(...), na basenie oraz korcie tenisowym. Para młoda otrzymała życzenia od samego papieża Benedykta XVI. 

Wideo na temat: ślub benedykt
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?