• Informacje na temat:

  ślub britney

Artykuły na temat: ślub britney
 • Britney Spears wyszła za mąż?!

  Jedna z gazet twierdzi, że Britney Spears (35 l.) poślubiła swojego chłopaka w tajemnicy!

 • Britney Spears: Będzie ślub!

  Plotki o odwołaniu ślubu Britney Spears i jej obecnego narzeczonego, tancerza Kevina Federline'a, okazały się nieprawdziwe. Tak przynajmniej twierdzi sama piosenkarka. Dementuje je także rzecznik prasowy artystki. Ceremonia ślubna nadal planowana jest na listopad tego roku.

 • Były mąż Britney Spears opowiedział o ich 55-godzinnym małżeństwie!

  Jason Alexander (37 l.) przerwał milczenie na temat ślubu z Britney Spears (37 l.), który został niemal od razu anulowany.

 • Ślub Britney to żart?

  Nie ustają kontrowersje dotyczące ważności ślubu, jaki zawarła Britney Spears z Kevinem Federlinem. Amerykańskie media opublikowały dokument, w którym Spears i Federline oświadczają, że ślub nie jest prawdziwy i nie zostanie legalizowany w przyszłości. Przypomnijmy, że ceremonia odbyła się 18 września w obecności tylko najbliższej rodziny i przyjaciół.

 • Britney Spears weźmie ślub w posiadłości Elvisa Presleya?

  Britney Spears zaczęła przygotowania do ślubu z Davidem Lucado. Przy okazji chce na nim zarobić niezłą sumkę!

 • Britney Spears zaproszona na ślub Dido

  Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, otrzymała zaproszenie na ślub Dido, swej brytyjskiej koleżanki po fachu, która zasłynęła przebojem "Thank You". Obie piosenkarki miały okazję poznać się podczas prac nad najnowszym albumem wykonawczyni piosenki "Baby One More Time", w które Dido była zaangażowana.

 • Britney Spears szykuje się do ślubu! Ukochany podpisał intercyzę!

  Wygląda na to, że Britney Spears (36 l.) w 2018 roku stanie na ślubnym kobiercu. Ukochany ponoć już udowodnił, że nie jest z nią dla pieniędzy.

 • Britney Spears: Za wcześnie na ślub

  Amerykańska gwiazda pop Britney Spears odwołała swój ślub. Wokalistka miała się pobrać ze swoim narzeczonym Jasonem Trawickem tej zimy, ale jak się okazało, oboje uznali, że to przedwczesna decyzja.

 • Britney Spears znów jest singielką!?

  Wygląda na to, że Britney Spears (32 l.) znów źle ulokowała uczucia…

 • Britney: Ciąża i ślub???

  Plotka rskie media donoszą o kolejnych rewelacjach z życia Britney. Tym razem upadła gwiazda muzyki pop ma ponoć spodziewać się kolejnego dziecka, a także znów wyjść za mąż.

Wideo na temat: ślub britney
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?