• Informacje na temat:

  ślub buddyjski

Artykuły na temat: ślub buddyjski
 • Edyta Górniak weźmie buddyjski ślub

  Po rozwodzie z Dariuszem Krupą celebrytka zarzekała się, że już nigdy nie poślubi żadnego mężczyzny, podkreślając, że "małżeństwo to nowotwór". Ostatnio jednak zmieniła zdanie... Jak informuje magazyn "Party", wraz z Piotrem rozważa adopcję dziecka i formalizacja związku w tym przypadku jest mile widziana. "Para wybrała już miejsce zaślubin. Jest to mała 'niekomercyjna' azjatycka wyspa...

 • Madonna: Buddyjski ślub

  Madonna, amerykańska wokalistka pop, poślubi 22 grudnia swego życiowego partnera Guy'a Ritchiego. I choć ceremonia zaślubin odbędzie się w Szkocji, to ma mieć buddyjski charakter. Jeszcze większego znaczenia uroczystości ma nadać fakt, iż do ołtarza piosenkarkę poprowadzi jej ojciec. W ten sposób Madonna chce zakończyć trwający już ponad pięć lat konflikt.

 • Nie wszystkie znane osoby pragną hucznego ślubu z fotoreporterami czyhającymi pod kościołem. Sprawdźcie, które gwiazdy zdecydowały się na ceremonię bez rozgłosu i tym samym przechytrzyły media!

 • Tina Turner już po ślubie

  Po cichu, bez pompy odbył się w Szwajcarii ślub piosenkarki Tiny Turner i jej wieloletniego partnera, muzycznego biznesmena Erwina Bacha.

 • Julia Pietrucha wzięła ślub!

  ...z rezerwą. "My nie mamy ciśnienia na nic, na pewno nie na katolicki ślub" - mówiła jeszcze rok temu. Okazuje się, że już wtedy była... mężatką! Jak dowiedział się "Fakt", Julia skusiła się na buddyjską ceremonię, a więc na ślub w religii swojego męża. "W czerwcu 2011 roku w Kalifornii para złożyła sobie przysięgę małżeńską w tajemnicy przed mediami. Julii najwyraźniej zależało na tym, aby zachować...

 • Pitt i Jolie: Ślubu nie było

  Rzeczniczka aktora Brada Pitta (41 l., "Mr & Mrs Smith" ) zaprzecza plotkom , które sugerują, że aktor poślubił swoją partnerkę Angelinę Jolie (30 l., "Aleksander" ) podczas kameralnej buddyjskiej ceremonii. Pogłoski pojawiły się po artykule w brytyjskiej gazecie "Daily Star".

 • Edyta Górniak odwołuje ślub!

  Media do niedawna donosiły, że w życiu diwy i jej ukochanego szykują się spore zmiany. Para jakiś czas temu miała rozpocząć intensywne przygotowania do ślubu, planowanego na kwiecień przyszłego roku. "Ceremonia miała odbyć się na jednej z azjatyckich wysp. Miała mieć kameralny przebieg w obrządku buddyjskim w obecności tylko najbliższych osób. Mówi się jednak, że ślubu nie będzie. Ani...

 • Tina Turner o ślubie: Nadeszła odpowiednia pora

  Legenda estrady Tina Turner wypowiedziała się na łamach prasy na temat swej ponownej zmiany statusu cywilnego. Artystka wyznała, że zdecydowała się poślubić swego partnera Erwina Bacha po 27 latach wspólnego życia, ponieważ "nadeszła odpowiednia pora".

 • "Blondynka": Julia Pietrucha oskarżona przez byłego ukochanego o... kradzież!

  Zawarte w obrządku buddyjskim małżeństwo Julii Pietruchy, czyli pierwszej odtwórczyni roli Sylwii Kubus w "Blondynce", i Iana Dowa zakończyło się bardzo niemiłym zgrzytem. Ian publicznie oskarżył aktorkę o... kradzież ich wspólnego projektu muzycznego i zastanawia się nad skierowaniem sprawy przeciwko niej do sądu!

 • Nostalgiczna "Cisza nad rozlewiskiem"

  Jesienią zobaczymy piątą serię sagi o losach Małgosi Jantar, mieszkającej na Mazurach. Co się wydarzy w życiu bohaterów?

Wideo na temat: ślub buddyjski
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?

Dyskusje na temat: ślub buddyjski
 • Re: Moore i Kutcher znowu są parą?

  czy ci ludzie z Holyłudu wiedzą co to jest religia i przynależność do jakiejś wspólnoty. Demi brała ślub zydowski nie będąc żydówką . następnym raze może wziąść ślub buddyjski lub muzułmański. Żal mi tych ludzi z holyłudu. żal.