• Informacje na temat:

  ślub damięckiego

Artykuły na temat: ślub damięckiego
 • Narzeczona Mateusza Damięckiego nawróciła się. Uda się unieważnić ślub kościelny?

  Paulina Andrzejewska (36 l.) i Mateusz Damięcki (36 l.) od półtora roku są zaręczeni. Planują ślub, chcą mieć dziecko. Wierzą, że z pomocą Opatrzności Bożej zrealizują swoje marzenia.

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • Mateusz Damięcki ulegnie namowom?! Rodzina naciska na ślub!

  Pierwsze małżeństwo Mateusza Damięckiego (36 l.) okazało się porażką. Nowe uczucie sprawiło jednak, że aktor znów uwierzył w miłość. Czy ponowie się ożeni?

 • Ślub Mateusza Damięckiego

  Mateusz Damięcki zmienił stan cywilny. Popularny aktor ożenił się Patrycją Krogulską - z zawodu tłumaczką. Ślub odbył się 24 września 2010 roku w kościele św. Anny w Wilanowie.

 • "W rytmie serca": Mateusz Damięcki wziął sekretny ślub ze swą ciężarną ukochaną!

  O sekretnym ślubie Mateusza Damięckiego i Pauliny Andrzejewskiej poinformowała media mama przystojnego aktora, Joanna Damięcka. - Ślub i wesele były bardzo skromne, tylko dla najbliższej rodziny(...) z "W rytmie serca" w wywiadzie. Kilka tygodni temu wyszło na jaw, że partnerka Mateusza Damięckiego spodziewa się dziecka. Dziś aktor  i jego ukochana - już jako małżeństwo - z niecierpliwością czekają na...

 • Miko i Damięcki już skończyli

  4 lipca zakończyły się zdjęcia do pierwszego polskiego filmu tanecznego "Kochaj i tańcz". Podczas niemal dwóch miesięcy pracy ekipa pojawiła się na ulicach Warszawy wywołując żywe zainteresowanie przechodniów. Mieszkańcy Warszawy mieli okazję zobaczyć niecodzienne widoki: Mateusza Damięckiego ubranego w strój żywcem wyjęty z turnieju tańca, czy Izę Miko uprawiającą jogging przed Pałacem Kultury.

 • Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska świętują. Wielka radość!

  ...żoną aktora. Poprzednie małżeństwo Damięckiego, zawarte w 2010 r. z tłumaczką Patrycją Krogulską, zakończyło się błyskawicznie. Para rozwiodła się zaledwie po ośmiu miesiącach, zaś Mateusz określił je(...) ślub cywilny po pięciu latach znajomości, w styczniu 2018 r. Panna młoda była tuż przed rozwiązaniem i niespełna tydzień później na świat przyszedł ich synek Franciszek Mateusz.  Teraz małżonkowie...

 • "Nie opuszczę cię aż do śmierci" - te słowa mają paść już wkrótce aż w trzech polskich serialach... Nadchodzi wiosna, a wraz z nią wśród scenarzystów pojawia się chęć do wysyłania swoich bohaterów przed ołtarz.

 • Mateusz Damięcki został ojcem. Syn czy córka?

  Informacja o tym, że aktor zostanie tatą pojawiła się w mediach na początku grudnia minionego roku. Partnerka Damięckiego, Paulina Andrzejewska (37 l.), była już wtedy w zaawansowanej ciąży(...) przed porodem wzięła ślub. Gratulujemy! *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Rozwód po 8. miesiącach małżeństwa

  Po zaledwie ośmiu miesiącach małżeństwa Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska są już po pierwszej sprawie rozwodowej. Dlaczego ich piękna miłość tak szybko wygasła?

Wideo na temat: ślub damięckiego
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Piksele

  Polacy uwielbiają ekscytować się życiem innych. Najbardziej fascynuje ich jednak to, co odbiega od powszechnie przyjętych schematów i norm społecznych. Im bardziej nierealne, absurdalne, sensacyjne czy komiczne wydarzenia, tym chętniej trafiają do codziennych rozmów i dyskusji. Media, dla których tzw. oglądalność i wyniki sprzedaży oznaczają być albo nie być, karmią się więc każdą ekscytującą informacją. Że nie zawsze sprawdzoną czy rzetelną? To efekt tempa, w jakim krążą współczesne "newsy"....

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...

Dyskusje na temat: ślub damięckiego
 • Re: Miłość aż po grób? "Rozwody kościelne" gwiazd

  Widać ile te procesy są warte. Nie chce tu kwestionować wydanych stwierdzeń nieważności, ale ślub Damięckiego jako jeden z bardzo nielicznych faktycznie, obiektywnie był nieważny i powinien to stwierdzenie OD RĘKI dostać. Z tego co pamiętam po ślubie z mediów się dowiedział, że narzeczona go zdradzała w trakcie narzeczeństwa. To skreśla natychmiast ważność małżeństwa. Tu nie ma nad czym się

 • Re: "Diagnoza": Antoni Królikowski jest już gotowy na... ożenek?

  Jako aktora,nie podziwiam,i raczej nie uznaję,jako celebrytę,uważam za pierwszoligowego.Ogólnie nie lubię go,taki hop-siup do przodu,a z tyłu go brakuje.Ta dziewczyna to dla niego,i w sumie dla niej on,lans,jeżeli wezmą ślub,małżeństwo potrwa nie dłużej niż to Damięckiego.