• Informacje na temat:

  ślub doskonały

Artykuły na temat: ślub doskonały
 • Patrycja Markowska odwleka ślub!

  Jej bliscy chętnie zobaczyliby ją na ślubnym kobiercu, ale ona boi się podjąć ostateczną decyzję. „Na żywo” dowiedziało się, dlaczego.

 • Anna Cieślak: Pomoc ofiarom seksbiznesu

  Przed jej serialową bohaterką z "Na Wspólnej" najważniejsze wydarzenie - ślub z Bogdanem. Anna Cieślak opowiada o weselu Joanny, a także, jak zawczasu zaplanować bezpieczne wakacje z fundacją La Strada.

 • "Ślub doskonały" z plejadą gwiazd

  ..."Ślub doskonały" Robina Hawdona - nowa propozycja stołecznego teatru Kwadrat - to pełna nieprawdopodobnych zdarzeń komedia o skutkach męskiej niefrasobliwości i zdradzie, która najpiękniejszy moment(...) czoła zdradzonej narzeczonej, jej rozhisteryzowanej matce Daphne i swojemu sercu, które nagle zacznie bić dla... Judy. W farsie "Ślub doskonały" zobaczymy plejadę najpopularniejszych gwiazd...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska popularna w Londynie

  - Jestem bardzo popularna wśród młodych Polaków w Londynie - mówi Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka wielokrotnie odwiedzała już stolicę Wielkiej Brytanii z Teatrem Kwadrat, który często daje gościnne występy za granicą.

 • Marek Walczak (45 l.) w „Rolnik szuka żony 3” nie znalazł miłości, ale bardziej otworzył się na nowe znajomości i dziś jest zakochany! W rozmowie z „Rewią” zdradził, kim jest jego partnerka i opowiedział o planach na przyszłość.

 • Robert Gonera: Szukając siebie

  Adam Borecki z "Długu", Jerzy Pawlak z "Gliny", "Jacek Milecki z "M jak Miłość", Piotr Skotnicki z "Determinatora"... Co łączy tych panów? Wszyscy mają skomplikowany charakter, każdemu życie wywraca się do góry nogami. W tym momencie zwolennicy prostych przełożeń stwierdzą, że grający ich Robert Gonera (45 l.) jest odtwórcą idealnym. Życie prywatne ma równie pogmatwane jak jego bohaterowie.

 • Ach, co to był za ślub w... Teatrze Kwadrat

  Paweł Małaszyński, czyli dr Maks Keller z "Lekarzy", i Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", grają główne role w najnowszym przedstawieniu Teatru Kwadrat - farsie "Ślub doskonały", której premiera odbyła się w piątek.

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Ślub Małgosi

  Apolonia daje Frani listy, które pisała w czasie wojny do Rysia, dawnej niespełnionej miłości. Frania uważa, że to świetny materiał na musical i proponuje go Maksowi. Pomysł wydaje się doskonały, bo Skalski wynajął teatr i nie bardzo wie, co z nim zrobić. Maks jednak, ku zdziwieniu wszystkich, nie przyjmuje propozycji. Listami zaczyna interesować się Lucjan Kutyś, odwieczny rywal Skalskiego...

 • Małaszyński bierze ślub, ale...

  Paweł Małaszyński, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Andrzej Nejman wystąpią w rolach głównych w farsie Robina Hawdona "Ślub doskonały". Premierę spektaklu w reżyserii Marcina Sławińskiego zaplanowano na 14 grudnia w warszawskim Teatrze Kwadrat.

Zdjęcia na temat: ślub doskonały
Wideo na temat: ślub doskonały
 • "Na Wspólnej": Zwiastun odcinka 2728.

  , że za późno dostrzegła problem narkotyków w szkole. Wpada na doskonały pomysł i na spotkanie z uczniami zaprasza Karinę, która pod wpływem narkotyków spadła z 6 piętra. Zimińska spotyka się z Markiem i przekazuje mu zaproszenie na ślub Ewy. Norbert doprowadza do tego, że jego uczennica zostaje przyjęta do klubu sportowego. Co dziwne, dziewczyna wcale się nie cieszy. Mówi nauczycielowi, że jej

 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • "Barwy szczęścia": Dzisiaj już nie pędzę za każdym projektem - mówi Kasia Glinka

  widać”, „Kłamstewka”, „Ciotka Karola 3.0” i „Ślub doskonały”.

 • Cop Out. Fujary na tropie

  Funkcjonariusze Jimmy Monroe i Paul Hodges trzymają na muszce uzbrojonego mordercę. Mają strzelać na trzy. Ale zaraz, czy to oznacza 1...2...i strzał, czy też 1.2.3.i strzał? Ciosy powalają boleśnie, ale śmiech powala jeszcze mocniej (a może na odwrót?), gdy gwiazda kina akcji Bruce Willis i doskonały komik Tracy Morgan łączą siły jako para kłótliwych, ale osłaniających swoje tyły gliniarzy z Brooklynu. Kevin Smith (Clerks-Sprzedawcy, W pogoni za Amy) wyreżyserował pełen akcji i komicznych...

Dyskusje na temat: ślub doskonały