• Informacje na temat:

  ślub elvisa presley

Artykuły na temat: ślub elvisa presley
 • Zagraniczne media twierdzą, że Priscilla Presley (71 l.) i Tom Jones (76 l.) pobrali się w sekrecie!

 • Katastrofa według Dwayne'a Johnsona

  Już od czwartku oglądać możemy w kinach najnowszą produkcję Dwayne'a Johnsona - katastroficzny film "San Andreas". W piątek na ekrany trafia kolejnych 5 premierowych tytułów oraz jeden zrekonstruowany cyfrowo klasyk - "Śpiewak jazzbandu".

 • Britney Spears weźmie ślub w posiadłości Elvisa Presleya?

  Britney Spears zaczęła przygotowania do ślubu z Davidem Lucado. Przy okazji chce na nim zarobić niezłą sumkę!

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Ewa Farna ma żal do fanów! "Zabolało mnie to"

  ...w Los Angeles w towarzystwie jakiegoś faceta przebranego za Elvisa Presleya" - żali się rozmowie z "Twoim Imperium". Gwiazda oznajmiła jednak, że "na pewno podzieli się tą radością z fanami. Ale nie(...)Kilka miesięcy temu do mediów trafiła informacja, że Farna wzięła ślub w Las Vegas ze swoim czeskim ukochanym. Na Facebooku fani zaczęli składać życzenia, a telefon rozdzwonił się z pytaniami od...

 • Japoński ślub Lisy Marii Presley

  22 stycznia Lisa Marie Presley, 38-letnia córka Elvisa Presley'a, wyszła za mąż za gitarzystę i producenta muzycznego Michaela Lockwooda. Ślub był trzymany w tajemnicy do połowy lutego, kiedy poinformował o nim Paul Bloch, rzecznik Lisy Marie.

 • Ewa Farna wściekła na czeskich dziennikarzy: Niszczą ludzi. Doprowadzają do samobójstwa!

  ...dziennikarze zakłócają spokój mojej rodzinie, bo ona nie godzi się na to. Jeśli chodzi o tę plotkę o ślubie - zabolało mnie to, że moi fani uwierzyli w tę bzdurę. Pomyślałam, że chociaż śpiewam dla nich już jedenaście lat, oni nadal mnie nie znają. Przecież ja nie wzięłabym ślubu w Los Angeles w towarzystwie jakiegoś faceta przebranego za Elvisa Presleya. A gdy naprawdę weźmiesz ślub, pochwalisz...

 • Lisa Marie Presley: Ślub po raz czwarty?

  Córka "Króla" Elvisa Presleya, wokalistka i modelka Lisa Marie, nie ustaje w poszukiwaniu swojej drugiej połowy. Niezrażona trzema nieudanymi małżeństwami, poważnie rozważa wzięcie czwartego ślubu.

 • Chuck Norris nie wiedział, że ma dziecko!

  ...szkół karate. Uczęszczały do nich znane osobistości, m.in. żona Elvisa Presleya, Priscilla oraz aktorzy Michael Landon i Steve McQueen. Wszyscy zostali jego przyjaciółmi, a ten ostatni zasugerował(...) życie, wstąpił do wojska i został pilotem pierwszej klasy. Tam otrzymał przydomek "Chuck". W grudniu 1958 roku wziął ślub ze szkolną sympatią Dianą Holechek. Tuż po ślubie wysłano go na misję do Korei...

 • Lisa Marie Presley: Jackson to dziwak, ale nie pedofil

  Lisa Marie Presley, była żona Michaela Jacksona, uważa że jest on "tajemniczym i fascynującym dziwakiem". Jednocześnie twierdzi, że absurdem są oskarżenia gwiazdora o pedofilię.

Wideo na temat: ślub elvisa presley
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?