• Informacje na temat:

  ślub felicjanskiej

Artykuły na temat: ślub felicjanskiej
 • Ilona Felicjańska przekłada ślub!?

  Wiele wskazuje na to, że ślub Ilony Felicjańskiej (44 l.) nie odbędzie się jednak w maju. Dlaczego?

 • Ilona Felicjańska jednak bierze ślub! Wybryki ukochanego jej nie zraziły!

  Ilonę Felicjańską (45 l.) pochwaliła się, że lato będzie miała wypełnione podróżami. Zamierza się wybrać nad polskie morze, jej narzeczony i synowie są bowiem fanami kitesurfingu. Modelka planuje ponadto wyjazd na jedną z greckich wysp oraz do Anglii, gdzie weźmie ślub z Paulem Montaną.

 • Ilona Felicjańska dała kolejną szansę ukochanemu

  Ilona Felicjańska (45 l.) i jej partner pokonali kryzys w związku. Nie tylko sobie wybaczyli, ale wygląda też na to, że w końcu wezmą ślub, co jest swego rodzaju niespodzianką.

 • Ilona Felicjańska: Co z jej ślubem?

  Ślub Ilony Felicjańskiej (45 l.) i brytyjskiego biznesmena Paula Montany, przewidziany na maj, a potem przełożony na sierpień, dalej pozostaje w sferze planów. Narzeczeni bynajmniej się nie rozmyślili. - Nic się nie zmieniło. Na pewno pobierzemy się jeszcze tego roku w Anglii. Dokumenty są złożone - podkreśla była modelka. - Ślub to tylko formalność, bo my już od dawna jesteśmy dla siebie żoną...

 • Ilona Felicjańska wyda fortunę na suknię ślubną!?

  Ilona Felicjańska (44 l.) ma wymagania co do kreacji, w której wystąpi na swoim ślubie.

 • Cała prawda o Felicjańskiej

  Modelka Ilona Felicjańska pozowała do tysięcy zdjęć i usłyszała wiele plotek na swój temat. Po kilkuletnim, burzliwym okresie życia postanowiła wyjawić w końcu światu całą prawdę o sobie i udzieliła wywiadu-rzeki.

Wideo na temat: ślub felicjanskiej
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?