• Informacje na temat:

  ślub glinka

Artykuły na temat: ślub glinka
 • Kasia Glinka przedstawiła ukochanego mamie! Będzie ślub?

  Świętowanie w gronie najbliższych dla Katarzyny Glinki rozpoczęło się już 19 kwietnia. Tego dnia Katarzyna Glinka obchodziła 42. urodziny, towarzyszyła jej też druga jubilatka, mama. Aktorka nie mogłaby być szczęśliwsza, zwłaszcza, że miała też przy sobie dwóch najważniejszych mężczyzn, synka Filipa (7) i narzeczonego, Jarosława Bienieckiego. Kasi bardzo zależało, by przedstawić ukochanego...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska popularna w Londynie

  - Jestem bardzo popularna wśród młodych Polaków w Londynie - mówi Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka wielokrotnie odwiedzała już stolicę Wielkiej Brytanii z Teatrem Kwadrat, który często daje gościnne występy za granicą.

 • Kasia Glinka weźmie ślub za granicą?! Wszystko już jasne!

  Pierścionek zaręczynowy już jest na jej palcu. Wkrótce Kasia Glinka (42 l.) założy także obrączkę! Jak będzie wyglądał ten wyjątkowy dzień w życiu aktorki?

 • Glinka jak Penelope Cruz

  Katarzyna Glinka znana jest widzom przede wszystkim, jako gwiazda seriali takich jak "Tancerze", czy "Barwy Szczęścia". Obecnie możemy ją także zobaczyć w produkcji TVN "Taniec z gwiazdami".

 • Katarzyna Glinka szczęśliwa u boku ukochanego! Będzie ślub

  Katarzyna Glinka (41 l.) od niedawna jest zaręczona. Jak czytamy w "Życiu na gorąco", do ślubu dojdzie już niebawem! Wtajemniczeni przekonują, że w ceremonia odbędzie się jeszcze w tym roku.

 • Glinka: Czym zaskoczy widzów?

  Nawet gdy pracuje na pełnych obrotach i jest w ciągłych rozjazdach, okazuje się niezawodna. Jak w ostatnim czasie Katarzyna Glinka godziła wszystkie obowiązki zawodowe?

 • Wiemy, co ze ślubem Katarzyny Glinki!

  Po widowiskowych zaręczynach, Katarzyna Glinka ( 42l.) i jej partner Jarosław Bieniecki postanowili sformalizować swój związek. Prawdopodobnie ślub ma odbyć się we Włoszech, ale to nie wszystko!

 • Małaszyński bierze ślub, ale...

  Paweł Małaszyński, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Andrzej Nejman wystąpią w rolach głównych w farsie Robina Hawdona "Ślub doskonały". Premierę spektaklu w reżyserii Marcina Sławińskiego zaplanowano na 14 grudnia w warszawskim Teatrze Kwadrat.

 • Katarzyna Glinka wkrótce się zaręczy?!

  ...osobnymi ścieżkami. Glinka niezbyt długo była samotna. Aktorka spotkała na swojej drodze niejakiego Jarosława. Para początkowo ukrywała swój związek. Obecnie mają za sobą już debiut medialny na(...) tabloidowi osoba z otoczenia gwiazdy. Dodaje, że ślub jednak odbędzie się nieprędko. Ładna z nich para?

 • Katarzyna Zielińska wyszła za mąż!

  Katarzyna Zielińska, aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" oraz gospodyni popularnego programu "Kocham Cię, Polsko!", powiedziała "tak" Wojciechowi Domańskiemu. Ślub odbył się 3 sierpnia, w kościele Nawiedzenia NMP w Warszawie.

Zdjęcia na temat: ślub glinka
Wideo na temat: ślub glinka
 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Glinka o trudnych chwilach Kasi Górki

  Już wkrótce widzowie będą świadkami prawdziwego dramatu! Nowy szef Szymon Jabłoński (Maciej Marczewski) zgwałci Kasię (Katarzyna Glinka), po czym zagrozi jej, że jeśli komukolwiek o tym powie(...) bohaterki zaświeci w końcu słońce? Zdradzamy, że czekają ją zaskakujące oświadczyny i ślub!

 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • "Barwy szczęścia": Dzisiaj już nie pędzę za każdym projektem - mówi Kasia Glinka

  wierzy także w to, że wielka rola dopiero przed nią. Poza rolą Kasi Górki w serialu „Barwy szczęścia” Katarzyna Glinka związana jest z warszawskim Teatrem Kwadrat. Aktualnie gra w sztukach „Czego nie widać”, „Kłamstewka”, „Ciotka Karola 3.0” i „Ślub doskonały”.

 • Karol, który został świętym

  Film rusza śladami Karola Wojtyły. Zarówno dzieci jak i dorośli będą mieli okazję poznać jego przygody od czasów, kiedy był małym chłopcem, do momentu, gdy wybrano go na papieża i zasiadł na tronie Stolicy Apostolskiej. 12-letni Kacper, pasjonat animacji komputerowej, zmaga się z grupą szkolnych chuliganów. Kiedy chłopiec zostaje na kilka dni pod opieką dziadka, opowiada mu o swoich problemach w szkole. Dziadek zabiera go na weekendowy wypad w Tatry. Tam, ucząc wnuka radzenia sobie z trudnymi...

Dyskusje na temat: ślub glinka
 • Re: “Barwy szczęścia": Spóźnią się na własny ślub!

  ale glinka już stara maszkara , czas leci, pewnie niebawem botoks. serial dno, sciągnąc to z ekranu bo szkoda na to kasy. lepiej dajcie ją biednym !!!!

 • Re: Katarzyna Glinka z mężem...

  Nie przychodzi się na ślub w białej (lub lekko kremowej) sukience. Zarezerwowana jest wyłącznie dla Panny Młodej.

 • Re: Kasia (Katarzyna Glinka) i Ksawery...

  najważniejsze że pokazała pachy Taki ślub /jak śmierć HANKI/

 • Re: Ślub Katarzyny Zielińskiej i Wojciecha D...

  najgorsze co się może zdarzyć na weselu pannie młodej to zostać ''przyćmioną'' przez koleżanki lub druhny...no i Pani Kasi się to przytrafiło...Pani Glinka boska...Pani Liszowska też mi się podoba...druhny piękne...a panna młoda ''taka żadna'' i nijaka no i twarz miała ''zmęczoną'' a miał być najpiękniejszy dzień w życiu...tak się mówi nie...

 • Re: Ślub Katarzyny Zielińskiej i Wojciecha D...

  Kto to jest zielińska??? kim jest jakaś glinka? i ta gruba blondyna ? co to za menażeria i cały ten cyrk? kim są wogóle ci ludzie? ja też byłem na ślubie i weselu w ten weekend - super się bawiłem i nie musze pokazywać pseudo-fotek i czytac o jakimś weselu w internecie!!!!!! Ludzie czym i kim się tak nakręcacie; Totalne ogłupienie