• Informacje na temat:

  ślub gruchały

Artykuły na temat: ślub gruchały
 • Sylwia Gruchała i Marek Bączek odbudowali swoją relację!

  Piękna sportsmenka rozwiodła się z mężem Markiem Bączkiem w połowie grudnia 2015 r.  Mąż Sylwii Gruchały długo wierzył, że uda się ocalić małżeństwo, że dadzą sobie drugą szansę. Ale co się nie udało(...) po rozwodzie Sylwia Gruchała próbowała ułożyć sobie życie z nowym partnerem. - Ale ten pan zniknął z jej życia. O obecnej relacji z byłą żoną mówi: z tej mąki będzie chleb. Lecz wyklucza drugi ślub...

 • Marek Bączek zdruzgotany rozwodem. Sylwia Gruchała zmieni zdanie?

  Sylwia Gruchała (33 l.), biorąc ślub z Markiem Bączkiem, była pewna (30 l.), że to miłość jej życia. Para bardzo się kochała, ale po dwóch latach florecistka złożyła pozew o rozwód. Małżonek zapowiada, że będzie o nią walczył i zapewnia, że nie ma romansu z modelką.

 • Sylwia Gruchała wyszła za mąż w tajemnicy

  Spodziewająca się dziecka 31-letnia Sylwia Gruchała poślubiła swojego partnera, szpadzistę Marka Bączka.

 • Syn Janowskiego rozwodzi się z Moniką Borzym!

  ...zakręcie! - To była typowa szczenięca miłość, szybki ślub zauroczonych sobą dzieci. Pewnie dlatego im nie wyszło - twierdzi informator tygodnika. - Makary i Monika popełnili te same błędy, które(...) szczoteczkę do zębów - wspominała Monika Borzym. Zakochali się w sobie do szaleństwa i od razu zaczęli planować wspólną przyszłość! Na ślubnym kobiercu stanęli 20 maja 2010 roku, zaledwie trzy...

 • Na początku roku drugi ślub wziął Robert Korzeniowski. Jego żoną została poznana na safari Magdalena Kłys. "Wzięliśmy ślub w tajemnicy, w Krakowie" - wyznał popularny chodziarz, podkreślając, że(...) sobie tylko wymarzyć. No i jeszcze nasz Kraków... Na dwie godziny przed ślubem mogłem sobie nawet pobiegać po Plantach i wokół Błoni, by zaraz potem sportowy strój zamienić na ślubny garnitur...

 • Ben Affleck: Ślub wkrótce?

  Jak donoszą plotka rskie media, 33-letni Ben Affleck ( "Zapłata" ) ma zamiar poprosić o rękę swą obecną partnerkę, 33-letnią Jennifer Garner ( "Dziś 13, jutro 30" ), z którą spotyka się od kilku miesięcy. Aktor chce ofiarować wybrance zaręczynowy pierścionek w najbliższe Walentynki, czyli za niecały tydzień.

 • Już wydaje pieniądze Rubika?

  Agata Paskudzka (22 l.), świeżo poślubiona małżonka kompozytora Piotra Rubika (40 l.), już rządzi domowym budżetem.

 • Na zakupy do USA

  Jan Borysewicz, znany muzyk z grupy Lady Pank, zabrał swoją ukochaną Magdalenę Glinkowską na zakupy do Chicago - informuje "Fakt".

 • Żegnamy "Taniec z gwiazdami"!

  Po 13. edycjach stacja TVN postanowiła zrezygnować z produkcji kolejnej odsłony "Tańca z gwiazdami". Nie oznacza to definitywnego pożegnania z programem, władze TVN-u nie wykluczają przyszłego powrotu tanecznego formatu; pewna epoka dobiegła jednak końca.

Wideo na temat: ślub gruchały
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?