• Informacje na temat:

  ślub i wesele

Artykuły na temat: ślub i wesele
 • Paula Jagodzińska wspomina swój ślub. Wesele było nietypowe...

  Paula Jagodzińska postanowiła trochę powspominać. We wpisie w mediach społecznościowych ujawniła, jak wyglądało jej wesele. Okazuje się, że nie było typowe.

 • Barbara Kurdej-Szatan gotowa na ślub i duet z Liberem

  Można już obejrzeć teledysk promujący "Dzień dobry, kocham cię" - najnowszą komedię twórców "Śniadania do łóżka", "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!". Nową wersję hitu "Dzień dobry, kocham cię" z repertuaru grupy Strachy Na Lachy wykonują wspólnie zdobywca tytułu Artysta Roku Eska Music Awards i VIVA Comet Awards - Liber oraz Barbara Kurdej-Szatan.

 • Wesele na raty

  Siódmy sezon serialu o życiu wiejskiej doktor weterynarii, Sylwii Kubus. W kościele zebrali się niemal wszyscy mieszkańcy wsi. Okazja jest niecodzienna _ ślub Sylwii i Dawida. Kiedy wszyscy wychodzą przed kościół i ustawiają się do pamiątkowego zdjęcia, nad Majaki nadciąga huragan. Welon Sylwii odfruwa. To początek katastrofy. Zamiast na wesele wszyscy biegną ratować dobytek. Orkan pokazuje swoją...

 • Nowy ślubny reality-show

  Kanał TVN Style przygotowuje program, w którym będzie pomagać parom w ostatnich przygotowaniach do ślubu. Trwają poszukiwania uczestników show.

 • Mateusz Damięcki wziął ślub w tajemnicy! "Ślub i wesele były bardzo skromne"

  Mateusz Damięcki (36 l.) i Paulina Andrzejewska (37 l.) są już po ślubie! Ceremonia odbyła się niedawno i zachowana została w sekrecie. Dobrą nowinę potwierdziła mama aktora. Opowiedziała, jak wyglądała cała uroczystość. Okazuje się, że była bardzo skromna.

 • Izabela Janachowska poprowadzi ślubny reality-show w TVN Style!

  Jesienią na antenie TVN Style pojawi się nowy program, ślubny reality-show z Izabelą Janachowską, wielokrotną Mistrzynią Polski w tańcu, modelką, obecnie prowadzącą popularny blog ślubny Wedding-dream, na którym dzieli się ciekawymi poradami i inspiracjami ślubnymi.

 • Daniel Martyniuk, syn Zenona Martyniuka, wziął ślub! Wesele warte fortunę

  Daniel Martyniuk ze swoją o dziesięć lat młodszą ukochaną związany jest od nieco ponad roku. Jednak już wie, że to ta jedyna. Latem zakochani zaręczyli się, a teraz wzięli ślub.  Młodzi ślubowali sobie w kościele pod wezwaniem Świętego Krzyża w Grabówce koło Białegostoku. Wesele zaplanowano na dwa dni, a zaproszono na nie aż 250 gości.  Taka impreza oczywiście musi słono kosztować. Jeśli wierzyć...

 • "Demon": Marcin Wrona kręci nowy film

  15 września padł pierwszy klaps na planie "Demona" - nowego filmu zdobywcy Srebrnych Lwów Festiwalu Filmowego w Gdyni, Marcina Wrony ("Chrzest").

 • Łukasz Nowicki wyprawił wesele!

  ...wyszło na jaw, że Nowicki nie tylko jest zakochany, ale zdecydował się nawet na ślub! Wybranką aktora jest dziennikarka Olga Paszkowska (30 l.), z którą, jak się okazało, był związany od dwóch lat. Jako że para zorganizowała skromną uroczystość ślubną na Bali, teraz postanowili sobie odbić i urządzili huczne wesele pod Płońskiem, na które zaprosili rodzinę oraz najbliższych przyjaciół. Nie...

 • Ruszyły zdjęcia do "Demona" Marcina Wrony

  Padł pierwszy klaps na planie nowej produkcji zdobywcy Srebrnych Lwów Festiwalu Filmowego w Gdyni - Marcina Wrony, autora głośnego "Chrztu". Film "Demony" oparty jest na motywach sztuki teatralnej "Przylgnięcie" Piotra Rowickiego.

Zdjęcia na temat: ślub i wesele
Wideo na temat: ślub i wesele
 • "Powiedz TAK!": Wymarzony ślub

  Wesele na którym można przetańczyć całą noc? Prywatny ślub bez paparazzich? Jaki wyglądałby wymarzony ślub gwiazd serialu "Powiedz TAK!"? Posłuchajcie!

 • Rafał Maślak szykuje się do wesela! "Będzie duże, na 200 osób"

  Rafał Maślak i Kamila Nicpoń są parą od ponad dwóch lat. W lutym się zaręczyli, o czym model poinformował fanów poprzez media społecznościowe. Model zapewnia, że ślub na pewno się odbędzie. Nie chce na razie zdradzać konkretnej daty, nie wie bowiem, czy jego narzeczona sobie tego życzy. Twierdzi jednak, że nie będzie to skromna ceremonia. – Duże polskie wesele na dwieście osób. Wszystko jest OK

 • Białe gołębie, fajerwerki i konie, czyli szczegóły wesela Węgrowskiej

  Iwona Węgrowska w marcu tego roku wzięła spontaniczny ślub w Las Vegas z Krzysztofem Madeyskim. Teraz planuje urządzić wesele w Polsce, prawdopodobnie we wrześniu. Najważniejsze dla niej jest to, by odbyło się ono z pompą! (Źródło: TVN Style/x-news)

Dyskusje na temat: ślub i wesele