• Informacje na temat:

  ślub iwona

Artykuły na temat: ślub iwona
 • Iwona Guzowska wzięła ślub w tajemnicy!?

  Iwona Guzowska (40 l.) niedawno pojawiła się z obrączką na palcu. Wszystko wskazuje na to, że sportsmenka jest już po ślubie!

 • Małgorzata Rozenek na ratunek

  Dwie młode kobiety, dwie duże rodziny, dwa ogromne domy, liczne problemy i życiowe zobowiązania. Tak w skrócie przedstawia się charakterystyka kolejnych bohaterek programu "Perfekcyjna Pani Domu". Do tego jak zwykle wymówki o braku wolnego czasu, natłoku obowiązków i poświęcaniu się dzieciom. Czas na zmiany!

 • Iwona Burnat z programu "Żony Hollywod" jest już po ślubie!

  Iwona Burnat, bohaterka popularnego programu "Żony Hollywood", wzięła ślub!

 • Izabela Zwierzyńska wróciła do "Barw szczęścia"

  Po rocznej przerwie Izabela Zwierzyńska wróciła na plan serialu "Barwy szczęścia". Jak zapowiada, jej wątek będzie intrygujący, zdradziła też, co zmieniły w jej życiu rozpoczęte studia aktorskie.

 • Iwona Cichosz zaręczona! Pochwaliła się pierścionkiem!

  Jej udział w programie był zaskoczeniem z jednego względu, Iwona jest osobą niesłyszącą. Zaczęła być rozpoznawana, gdy w 2016 roku zdobyła tytuł Miss Świata Osób Niesłyszących. Tańcząc w show skradła(...), Trulus. W jednym z wywiadów Iwona opowiedziała trochę więcej o swoim ukochanym. "Też jest niesłyszący. Pochodzi z Norwegii, ma firmę informatyczną, jest tłumaczem" - powiedziała ochoczo w rozmowie...

 • Kryzys w małżeństwie Iwony Węgrowskiej?

  Czy to koniec małżeństwa piosenkarki Iwony Węgrowskiej?

 • "Barwy szczęścia": Iwona Pyrka powraca!

  Pomimo młodego wieku Iwona z "Barw szczęścia" swoim życiorysem mogłaby obdarzyć kilka osób. Romans, ślub, rozwód, nowa miłość. Niezła karuzela uczuć! - Rzeczywiście, scenarzyści dbają o emocje w życiu mojej postaci. Mam jednak poczucie, że mimo negatywnych wydarzeń Iwona zazwyczaj kończy dobrze. Emocje targają nią tylko od czasu do czasu, w sytuacjach niezwykle trudnych, podbramkowych...

 • Iwona Węgrowska: Szykuje drugi ślub!

  Iwona Węrowska pojawiła się w programie 'Studio Weekend" ze świeżo poślubiony mężem - naukowcem i producentem muzycznym Krzysztofem Madejskim. Przypomnijmy, ślub pary odbył się niedawno w Las Vegas.

 • Iwona Węgrowska potwierdza małżeński kryzys!

  Iwona Węgrowska (32 l.) przyznaje, że jej związek z Krzysztofem Madeyskim przechodzi poważny kryzys! Małżonkowie postanowili dać sobie czas na zastanowienie i przemyślenie pewnych spraw.

 • Iwona chce mieć dzieci

  27-letnia piosenkarka Iwona Węgrowska niedługo będzie musiała stanąć przed trudnym wyborem: kariera czy rodzina?

Zdjęcia na temat: ślub iwona
Wideo na temat: ślub iwona
 • Iwona Burnat i Reggie Benjamin już po ślubie!

  Gwiazda „Żon Hollywood” Iwona Burnat oraz jej ukochany, popularny wokalistka, Reggie Benjamin niedawno wzięli ślub. Opowiedzieli o tym w „Dzień Dobry TVN”. Iwona przyznała, że zawsze chciała ślubu, ale długo musiała czekać na oświadczyny. W końcu ukochany poprosił ją o rękę. „Wesele było dosyć trudne, bo polsko-hinduskie. Moi rodzice nie piją alkoholu, a Polacy raczej pijają. Ale chcieliśmy

 • Białe gołębie, fajerwerki i konie, czyli szczegóły wesela Węgrowskiej

  Iwona Węgrowska w marcu tego roku wzięła spontaniczny ślub w Las Vegas z Krzysztofem Madeyskim. Teraz planuje urządzić wesele w Polsce, prawdopodobnie we wrześniu. Najważniejsze dla niej jest to, by odbyło się ono z pompą! (Źródło: TVN Style/x-news)

Dyskusje na temat: ślub iwona