• Informacje na temat:

  ślub jankowskiego

Artykuły na temat: ślub jankowskiego
 • "Barwy szczęścia": Weźmy ślub!

  Dziewczyna jeszcze bardziej się zdziwi, kiedy Syryjczyk powie jej, że chciałby, aby była matką jego dzieci! - Chyba za szybko podejmujesz decyzje - odpowie zakłopotana. - Ja ciebie kocham, to na co mam czekać? Chcę mieć z tobą ślub - usłyszy. Jeszcze tego samego dnia Jaga zwierzy się Klarze (Olga Jankowska), że dobrze czuje się w towarzystwie Fayada i jeśli tylko będzie pewna, że to, co do...

 • "Na Wspólnej": Podwójny ślub

  Jubileuszowy 2000. odcinek serialu "Na Wspólnej", który zobaczymy 14 stycznia, będzie wyjątkowy. Przysięgę złożą przed ołtarzem dwie pary - Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) oraz Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński).

 • "Przyjaciółki": Planowali ślub... Nigdy nie powiedzieli, dlaczego się rozstali!

  Cała Polska wie, z kim spotykał się Mikołaj Kraczyk, zanim zdecydował się poślubić Sylwię Juszczak. O jego rozstaniu z Anetą Zając i burzliwym związku z Agnieszką Włodaczyk było naprawdę głośno... Nie wszyscy jednak pamiętają, że pierwszą ukochaną aktora była Karolina Nowakowska. To ona miała zostać jego żoną!

 • Irena Kwiatkowska i Kazimierz Rudzki: Serialowi małżonkowie nie mieli dzieci

  Ona - trochę staromodna i zapracowana matka Polka (w tej roli Irena Kwiatkowska), on - tradycjonalista (Kazimierz Rudzki), zupełnie nierozumiejący problemów swojego dorastającego syna Pawła (Krzysztof Musiał-Janczar). Serialowi rodzice Pawła z kultowego serialu "Wojna domowa"prywatnie nie mieli dzieci.

 • Jadwiga Jankowska-Cieślak wspiera męża w chorobie

  ...i bardzo przystojny" - wyznała aktorka. Po pierwszym roku studiów zamieszkała z ukochanym w wynajętym pokoiku. Po 3 latach wzięli ślub. Na świecie pojawiły się dzieci: Zosia, Jakub i Antek. "Zdarzały...

 • Jan Jankowski: Ulubieniec kilku milionów Polek

  Przed laty złamał wiele serc. Dla miłości był gotów skoczyć w ogień. A zakochiwał się... dość często.

 • “Barwy szczęścia": Spóźnią się na własny ślub!

  Ślub Klary (Olga Jankowska) i Huberta (Marek Molak) o mały włos nie dojdzie do skutku. Najpierw wybuchnie skandal na wieczorze panieńskim Śliwińskiej, a potem państwo młodzi spóźnią się do kościoła! Poznaj szczegóły!

 • Ślub Przemysława Sadowskiego

  Przemysław Sadowski i Monika Krzywkowska w końcu się pobrali! Oczywiście tylko w serial u "Samo życie", bo w życiu prywatnym obydwoje mają już partnerów.

 • Jan Jankowski: Ulubieniec kilku milionów Polek

  ..."Radio Romans", spotkał Małgorzatę Biniek. - Zupełnie stracił dla niej głowę. Zmienił się. Nagle zapragnął być mężem i ojcem - opowiada o tamtej miłości kolega aktora. I tak się stało. Wzięli ślub...

 • "Pierwsza miłość': Mąż Sabiny brutalnie zamordowany

  Małżeństwo Sabiny (Urszula Dębska) i Igora (Rafał Mohr) nie potrwa zbyt długo. Kilka dni po ślubie mąż Sabiny zostanie brutalnie zamordowany.

Zdjęcia na temat: ślub jankowskiego