• Informacje na temat:

  ślub jarosinskiej

Artykuły na temat: ślub jarosinskiej
 • Monika Jarosińska w końcu odzyskała spokój! Wcześniej przeżyła dramat!

  ..." - śmieje się Jarosińska. - "Dziś nie wyobrażam sobie, że moglibyśmy nie być. Nasz 11-letni już związek zbudowaliśmy na zaufaniu, przyjaźni i miłości. W 2012 roku zdecydowaliśmy się na ślub" - dodaje...

 • Ślub Agaty z "Magdy M."

  Daria Widawska, czyli zwariowana Agata z popularnego serial u "Magda M.", wypowiedziała przed ołtarzem sakramentalne "tak". Jej wybrankiem został Michał Jarosiński.

 • Jarosińska wściekła na Stockingera! "Sprowadził kobiety do zera"

  ...miłość, to nie spieszy mu się do małżeństwa. "Mam doświadczenie, mam papiery i jestem w tym temacie wykwalifikowany. Ślub jest bardziej widowiskiem dla kobiet, aktem triumfu nad mężczyzną. Wtedy już(...) złe doświadczenia?" – wścieka się Monika Jarosińska, która od 2012 r. jest szczęśliwą żoną Roberta Korzeniewskiego. "Nasz ślub nie był żadnym widowiskiem, pamiętam to doskonale. A związek polega na...

 • Terrazzino bierze ślub!

  Stefano Terrazzino (29 l.), partner Agaty Kuleszy z 8. edycji "Tańca z gwiazdami", stanie wkrótce na ślubnym kobiercu.

 • Ślub Jarosińskiej w niedzielę!

  Monika Jarosińska (38 l.), choć już dwa lata temu zaręczyła się z Robertem, dotąd nie spieszyła się ze ślubem. Ostatnio jednak coś się zmieniło i celebrytka w trzy miesiące załatwiła wszystkie formalności.

 • Skandalistka mimo woli

  Monika Jarosińska opowiada o bolesnych relacjach z ojcem alkoholikiem, a także o tym, jak poradziła sobie po konflikcie z Dodą.

 • Monika Jarosińska bierze ślub

  .... A po zabawie Jarosińska i jej partner od razu wybiorą się w podróż poślubną...

 • Śluby i zaręczyny 2012 roku

  2012 rok sprzyjał... zakochanym. Kilku znanych z seriali aktorów poprowadziło do ołtarza swoje wybranki, kilku zdecydowało się ofiarować ukochanym zaręczynowe pierścionki.

 • Jarosińska żali się: Niełatwo zajść w ciążę w wieku 40 lat

  ..."Twojemu Imperium", mimo choroby zatok jest bardzo szczęśliwa i spełnia się w małżeństwie. Pierwszą rocznicę ślubu para uczciła w łóżku. "Wczesnym rankiem Robert obudził mnie, wręczając mi gigantyczny bukiet róż i przepiękną biżuterię. Momentami nie mogę uwierzyć, że ten rok minął tak szybko. Czasami mam wrażenie, że ślub braliśmy dosłownie wczoraj. (...) Być żoną to fajne uczucie" - opowiada...

 • Aktorka szczęśliwą mamą

  Aktorka Daria Widawska znana z serial u "Magda M." i "39 i pół" urodziła syna.

Wideo na temat: ślub jarosinskiej
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?