• Informacje na temat:

  ślub julii

Artykuły na temat: ślub julii
 • Tak wyglądał ślub Julii Pogrebińskiej z 50-letnim joginem!

  W miniony weekend odbył się ślub aktorki Julii Pogrebińskiej (33 l.). Gwiazda "Pierwszej miłości" poślubiła 50-letniego Johna Scotta, mistrza jogi. Gwiazdka postanowiła jednak nie dzielić się z fanami tymi ważnymi dla niej chwilami i nie zamieściła żadnego zdjęcia ze ślubu. Wśród gości nie było chyba też innych celebrytów, więc uroczystość nie była transmitowana na Instagramach czy Facebokach...

 • Na co finaliści "Celebrity Splash!" wydadzą 50 tys. zł?

  Już w sobotę wielki finał pierwszej edycji "Celebrity Splash!". Z 24 gwiazd które próbowały swoich sił w skokach do wody w finale zobaczymy czterech najlepszych i najpopularniejszych uczestników wybranych przez widzów i jurorów: paraolimpijczyka Andrzeja Szczęsnego wokalistkę Saszan oraz aktorki Julię Wróblewską i Misheel Jargalsaikhan.

 • Julia Kukiz, córka Pawła Kukiza, wzięła ślub. Ojciec poprowadził ją do ołtarza

  ...27-letnia Julia Kukiz jest już po ślubie! Córkę do ołtarza prowadził ojciec, Paweł Kukiz (55 l.). Panna młoda w tym ważnym dniu wyglądała wyjątkowo, a zdjęciami z ceremonii podzieliła się jej siostra, Pola.

 • "Złotopolscy": Pokochała ich cała Polska

  Zarówno dla Anny Milewskiej jak i dla Henryka Machalicy udział w serialu "Złotopolscy" był rolą życia. Oboje spełniali się zawodowo na scenach teatralnych, w filmach i serialach zazwyczaj grali mniejsze role i epizody. Cała Polska poznała i pokochała tę parę w 1997 roku, kiedy pojawili się na małym ekranie jako Julia Kamieniecka i Dionizy Złotopolski.

 • Julia Pietrucha szykuje się do ślubu?

  ...o ślubie córki? Ona sama z ojcem Julii jest rozwiedziona, ale to nic nie znaczy. Córka sama zadecyduje, co dla niej najlepsze!(...)Nie należy do dziewcząt, które marzą o białej sukni z welonem i przysiędze o wierności aż po grób przed ołtarzem. Cieszą ją śluby przyjaciółek w kościele. Kiedy jest w Polsce, chętnie w nich...

 • Joanna Jabłczyńska: Sukna ślubna nie robi na mnie wrażenia

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że po kilku latach współpracy z Violą Piekut w charakterze ambasadorki jej kolekcji, suknię ślubną traktuje jak każdą inną sukienkę. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" zapewnia też, że jeśli kiedykolwiek stanie na ślubnym kobiercu, to nie będzie samodzielnie wybierać kreacji, lecz zda się na gust projektantki.

 • Julia Pietrucha wzięła ślub!

  Jeden z tabloidów odkrył skrywaną tajemnicę Julii Pietruchy (24 l.). Okazuje się, że aktorka od dwóch lat jest już mężatką...

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

 • Julia Pogrebińska nago w jeziorze! Co za ciało!

  Julia Pogrebińska (34 l.) 19 sierpnia 2017 roku wzięła ślub z ponad 50-letnim mistrzem jogi Johnem Scottem. Od tego czasu małżonkowie zgłębiają tajniki medytacji już razem. Aktorka pokazała właśnie jedno ze zdjęć, na których naga łączy się z naturą.

 • Aleksandra Woźniak i Cezary Pazura: Miłość z "13 posterunku"

  Dopiero w trzecich małżeństwach znaleźli szczęście.

Zdjęcia na temat: ślub julii
Wideo na temat: ślub julii
 • "Singielka": Julia Kamińska o zmianach w życiu Natalii

  W życiu Natalii szykują się wielkie zmiany. Jak się okaże zbliżający się ślub może nie zakończyć się tak, jak przewidywali widzowie (i serialowi bohaterowie). - Będzie fajnie - mówi aktorka. - Takie historie zawsze dobrze robią historii, ponieważ są punkty zwrotne, jest dramaturgia, i wtedy chce nam się oglądać.

Dyskusje na temat: ślub julii
 • Re: "Na dobre i na złe": Wiki wzięła ślub z niewłaściwym mężczyzną!

  Boże , jaki ten serial jest głupi , burdel na kółkach w tym szpitalu , niech scenarzysta zacznie wreszcie myślec , a nie wstawiać coraz głupsze osoby i zachowania np. Pani ordynator czy tej psychicznej Julii Kaminskiej albo tej małej ginekolog . Dno !!!

 • Julia

  pojawiają się Hanna i Tadeusz. Maciek zaskoczony obecnością rodziców dzwoni do Julii i prosi ją o pomoc. ODCINEK 37 Maciek próbuje namówić Julię, by poszła z nim do dr Małeckiej. Monika podsłuchuje(...) Lubawic. Podczas nieobecności Julii w klinice, Monika nie ustaje w działaniach na jej szkodę. Janek wytrwale staje w obronie dziewczyny. Odcinek 40 Julia i Darek przyjeżdżają do Lubawic. Chłopak

 • Re: „M jak miłość”: Kinga i Piotr...

  A gdzie ślub Adama i Julii z Usta Usta?!

 • Re: Julia

  pojawiają się Hanna i Tadeusz. Maciek zaskoczony obecnością rodziców dzwoni do Julii i prosi ją o pomoc. ODCINEK 37 Maciek próbuje namówić Julię, by poszła z nim do dr Małeckiej. Monika podsłuchuje(...) Lubawic. Podczas nieobecności Julii w klinice, Monika nie ustaje w działaniach na jej szkodę. Janek wytrwale staje w obronie dziewczyny. Odcinek 40 Julia i Darek przyjeżdżają do Lubawic. Chłopak