• Informacje na temat:

  ślub kasi pietras

Artykuły na temat: ślub kasi pietras
 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras: Ten ślub ich pojedna?

  Od rozwodu Beaty Kozidrak (58 l.) i Andrzeja Pietrasa (64 l.) minęło wystarczająco dużo czasu, by... nabrali dystansu i wyciągnęli wnioski. Do tego ich znajomi przekazali fantastyczne wieści...

 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras szczęśliwi. Wielki dzień tuż-tuż!

  Choć Beata Kozidrak (57 l.) i Andrzej Pietras (63 l.) są rozwiedzeni, łączy ich troska o córki. Wspierają obie, ale o młodszej – Agacie (24 l.) – myślą teraz bezustannie. Chcą zorganizować jej wyjątkowe wesele. To kolejny ślub w rodzinie. Wcześniej za mąż wyszła starsza z córek.

 • Nie zgadza się na ślub córki Kozidrak

  Mąż Beaty Kozidrak i ojciec Kasi Pietras nie może pogodzić się z jednym z życiowych wyborów swojej córki. Uważa, że piosenkarka nie powinna wychodzić za mąż za Kamila Wyzińskiego.

 • Córka Kozidrak w ciąży

  Kasia Pietras , która w listopadzie w tajemnicy poślubiła swojego wieloletniego partnera Kamila Wyzińskiego, zostanie mamą już za trzy miesiące.

 • Wyszła za mąż w tajemnicy!

  Córka Beaty Kozidrak , Kasia Pietras , od kilku dni jest żoną Kamila Wyzińskiego. Młodym małżonkom zależało na tym, by do prasy nie wyciekły informacje o ślubie, dlatego pobrali się w lubelskim Urzędzie Stanu Cywilnego.

 • Beata Kozidrak szykuje się do ślubu!

  Choć po 35 latach wspólnego życia Beata Kozidrak rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem (63 l.), nie zraziła się do instytucji małżeństwa. Nie kryła swego szczęścia, gdy jej starsza córka Kasia (36) w 2009 roku wzięła ślub cywilny z Kamilem Wyzińskim, a wiosną trzy lata później stanęła z nim przed ołtarzem. I uczyniła panią Beatę „babcią” kompletnie zwariowaną na punkcie wnuków: Sebastiana...

 • ....  Papiery rozwodowe są już w sądzie, a tabloidy co chwila donoszą o kolejnych rewelacjach z ich życia.  Jolie i Pitt są ze sobą od 2004 roku. Ślub wzięli 23 sierpnia 2014 we francuskiej posiadłości aktorów(...)... W polskim show-biznesie także doszło do dość niespodziewanych i szokujących rozstań. Jednym z nich był bez wątpienia rozwód Beaty Kozidrak (56 l.) i Andrzeja Pietrasa (62 l.). Małżonkowie przeżyli...

 • Córka Kozidrak wychodzi za mąż

  Katarzyna Pietras, córka Beaty Kozidrak z zespołu Bajm, wychodzi z mąż.

Wideo na temat: ślub kasi pietras
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?