• Informacje na temat:

  ślub kasia skrzynecka i zbyszek urbanski

Artykuły na temat: ślub kasia skrzynecka i zbyszek urbanski
 • Kasia Skrzynecka wreszcie dostała "rozwód" kościelny!

  Kasia Skrzynecka (44 l.) nie posiada się z radości. Sąd Metropolitalny unieważnił jej małżeństwo ze Zbyszkiem Urbańskim! Weźmie ślub z Łopuckim?

 • Katarzyna Skrzynecka wciąż bez rozwodu! "Sprawa toczy się szósty rok"

  Kasia Skrzynecka (45 l.) wciąż walczy o kościelne unieważnienie swojego małżeństwa ze Zbyszkiem Urbańskim. Na razie bezskutecznie!

 • Skrzynecka unieważnia ślub kościelny

  Katarzyna Skrzynecka (40 l.) jest coraz bliżej unieważnienia ślubu kościelnego z pierwszym mężem, byłym policjantem Zbigniewem Urbańskim (41 l.). Wczoraj, 8 czerwca, odbyła się pierwsza rozprawa w Archidiecezji Warszawskiej.

 • ...wymownie: "I między świętami niech też się Wam darzy, Życzę w dużym swetrze i gruba na twarzy. #withlove #grubanatwarzy #praisethemedia". Kasia Skrzynecka wciąż marzy o tym, aby wziąć ślub kościelny z Marcinem Łopuckim. Niestety, na przeszkodzie stoi jej wcześniejsze małżeństwo ze Zbyszkiem Urbańskim. Gwiazda stara się o rozwód kościelny, ale póki co bezskutecznie! Kasia nie ukrywa...

 • ...? Kasia Skrzynecka robi furorę swoimi występami w "Twoja twarz brzmi znajomo". Śpiewającą celebrytkę docenił nawet były mąż Zbyszek Urbański, który na łamach "Rewii" pogratulował jej świetnej(...)Kasia Cichopek (31 l.) przed świętami wielkanocnymi osłabiona trafiła do szpitala.  Szybko okazało się, że celebrytka przesadziła z odchudzaniem, gdyż od kilku tygodni testowała nową dietę zgodną...