• Informacje na temat:

  ślub kazimierza mazura

Artykuły na temat: ślub kazimierza mazura
 • "Na dobre i na złe": Romantyczny ślub i kłamstwo

  ...- wróci do pracy i udzieli w szpitalu pierwszego ślubu... A małżeńską przysięgę złożą Rafał (w tej roli Modest Ruciński, aktor i wokalista znany m.in. z serialu "Przyjaciółki" oraz programu "Szansa na...

 • Kolejny ślub "Na Wspólnej"

  Ile ślubów i wesel było już w serialu "Na Wspólnej" , trudno zliczyć, a wkrótce szykuje się kolejna taka uroczystość. Tym razem ślubować sobie będą Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur).

 • Kolejny serialowy ślub

  Ile ślubów i wesel było już w serialu "Na Wspólnej", trudno zliczyć, a wkrótce szykuje się kolejna taka uroczystość. Tym razem ślubować sobie będą Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur).

 • "Na Wspólnej": Ślub

  Wreszcie nadszedł radosny moment, na który czekali wszyscy fani tych bohaterów. Kamil (Kazimierz Mazur) i Zuza (Małgorzata Socha) staną na ślubnym kobiercu.

 • Będzie ślub!

  Jak Zuza poradzi sobie ze świadomością, że ma wirusa HIV? - Zuza stale musi zmagać się z chorobą - mówi nam Małgorzata Socha. - Na szczęście w każdym trudnym momencie jest przy niej Kamil (Kazimierz Mazur), który ją dzielnie wspiera. Dzięki niemu moja bohaterka uwierzy, że - mimo bycia nosicielką - może prowadzić normalne, szczęśliwe życie. Mogę już zdradzić, że para weźmie ślub. - Wydaje mi...

 • Ucieknie sprzed ołtarza?

  Poważne wątpliwości Mai, która jest o krok od ślubu z Nowickim. Szczęśliwy Tadeusz już nie może doczekać się uroczystego "tak". Determinacja Igora, który w ostatniej chwili zdecydował się po raz ostatni zawalczyć o miłość swojego życia! To wszystko i wiele innych emocjonujących wątków już w czwartek, 8 października, o godzinie 20:05 w "Na Wspólnej".

 • Już dziś ślub! Nie przegap!

  ...staną na ślubnym kobiercu i oficjalnie ogłoszą światu, że są ze sobą na dobre i na złe. A ślub oczywiście przyniesie kilka niespodzianek... Zdradzamy, co się wydarzy w dzisiejszym docinku. Tuż przed ślubem Marta (Joanna Jabłczyńska) z Gosią (Anna Kerth) będą pomagać Zuzie w ostatnich przygotowaniach. Natomiast stresującego się Kamila na duchu podtrzymywał będzie ojciec Zuzy. Tymczasem wychodząca...

 • "Na Wspólnej": Tragiczny wypadek

  W środę, 9 maja, TVN wyemituje jeden z najbardziej przełomowych odcinków w tym sezonie "Na Wspólnej"! Marta i Janusz - szczęśliwi i zakochani w sobie bez pamięci - chcą nad morzem uczcić swoje zaręczyny. Podczas tej romantycznej wyprawy dochodzi do tragicznego wypadku! Ułamki sekund zmieniają drastycznie wszystko...

 • "Barwy szczęścia": Powiedzieli sobie „tak”, czyli śluby w serialach

  Amelia (Stanisława Celińska) i Tomasz (Kazimierz Mazur) oraz Waleria (Ewa Ziętek) i Stefan (Krzysztof Kiersznowski) z „Barw szczęścia”, Honorata (Aleksandra Konieczna) i Roman (Waldemar Obłoza) z „Na Wspólnej”, Wiga (Dorota Kamińska) i Paweł (Tomasz Stockinger) oraz Sandra (Magdalena Górska) i Norbert (Jakub Świderski) z „Klanu” to pary, które stanęły na ślubnym kobiercu w mijającym w 2016 r.

 • Najgorętsze serialowe romanse

  Fascynacja, namiętność, zdrada. Bez tych emocji trudno wyobrazić sobie przykuwający uwagę scenariusz. Chcesz dowiedzieć się co w nowych odcinkach czeka najpopularniejsze serialowe pary?

Zdjęcia na temat: ślub kazimierza mazura