• Informacje na temat:

  ślub kusznierewicza

Artykuły na temat: ślub kusznierewicza
 • Rodzice Kaczoruk zaskoczeni jej rozstaniem z Wojewódzkim. "Przyzwyczaili się do niego"

  Tak długo byli parą, że już licytowano się, kiedy ślub. A tu niespodzianka - zamiast białej sukni i przysięgi małżeńskiej jest rozstanie. Z informacji "Twojego Imperium" wynika, że doszło do niego(...) Francji, on w Trójmieście w towarzystwie żeglarza Mateusza Kusznierewicza. Do rozstania doszło raczej nagle, gdyż - jak dowiedzieli się dziennikarze tygodnika - nawet rodzice modelki są zaskoczeni, że...

 • Umiem się z siebie śmiać

  Piotr Gąsowski obchodzi w tym roku 25-lecie pracy na scenie. Jak wspomina swoją podróż na egzamin do szkoły teatralnej? A drogę do teatru na pierwszą premierę? A pierwszą dziką wyprawę za granicę? Albo wyprawę ... do łóżka z pierwszą dziewczyną? Piotr Gąsowski - 25 lat w podróży.

Wideo na temat: ślub kusznierewicza
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?