• Informacje na temat:

  ślub kwaśniewski

Artykuły na temat: ślub kwaśniewski
 • Maja Bohosiewicz weźmie ślub w sylwestra?!

  Jedna z gazet wyjawia, kiedy Maja Bohosiewicz (28 l.) i jej narzeczony, Tomasz Kwaśniewski (35 l.), powiedzą sobie „tak”.

 • Kwaśniewska żoną Badacha! Co to był za ślub!

  Na ten ślub czekali wszyscy! Aleksandra Kwaśniewska, jedyna córka byłego Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego i Pierwszej Damy Jolanty Kwaśniewskiej, wzięła ślub z muzykiem Kubą Badachem, synem byłego posła SLD - Tadeusza Badacha.

 • Wałęsa nie przyszedł na ślub córki!

  W piątek odbył się ślub najmłodszej córki Lecha Wałęsy, Brygidy. Niestety, znany ojciec nie znalazł czasu, aby wziąć udział w uroczystości...

 • Ślubu Kwaśniewskiej nie będzie

  Choć o ich ślubie mówi się od dawna, życie wciąż rzuca im kłody pod nogi. Aleksandra Kwaśniewska (27 l.) i Wojtek Szuchnicki (31 l.) znowu muszą odłożyć ceremonię - pisze "Fakt".

 • Jutro ślub Kwaśniewskiej. Oto szczegóły!

  Ślub odbędzie się o godzinie 18.00 w Katerze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie (mszę najprawdopodobniej odprawi sam arcybiskup Sławoj Leszek Głódź), przyjęcie weselne w hotelu w Serocku. Prezydentównę do ołtarza poprowadzi ojciec. Ciekawostką jest fakt, że Aleksander Kwaśniewski, który wziął ślub kościelny z Jolantą w 2005 r. po 26 latach małżeństwa, prywatnie jest ateistą. Przedstawiciele...

 • Kwaśniewska przebiła Hankę Mostowiak

  Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej z Jakubem Badachem był jednym z najważniejszych dla mediów wydarzeń ostatnich dni. Odbił się on szerszym echem niż śmierć serialowej Hanki Mostowiak z listopada ubiegłego roku.

 • Ojciec zdradził sekret Kwaśniewskiej

  Prezydentówna zobligowała do milczenia wszystkich zaproszonych na swój ślub gości. Milczenie niespodziewanie przerwał jej... ojciec!

 • Kwaśniewska szuka pracy

  Ola Kwaśniewska (27 l.), córka b. prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, nadal nie ma oficjalnego zatrudnienia choć od jej rozstania się ze stacją TVN, gdzie ostatnio udzielała się etatowo w programie "Dzień Dobry TVN", minęło już sporo czasu.

 • Mikołaj Niemczycki już po ślubie. Na weselu bawili się m.in. Kwaśniewscy

  ...27-latek jest absolwentem historii na Uniwersytecie Warwick w Anglii. Jego pasją oprócz historii jest sport. Ślub odbył się w kościele pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Juracie, gdzie polscy miliarderzy prowadzą hotel. W gronie gości weselnych znalazł się m.in. były prezydent Aleksander Kwaśniewski z żoną Jolantą, Beata Ścibakówna, Jan Englert oraz Laura Łącz. Na uroczystości nie...

 • Czartoryska: Lepszy ślub od Kwaśniewskiej

  "Jak wybierałam narzeczonego, to pomyślałam sobie... O, to jest ten chłopak, który zagwarantuje mi lepszy ślub niż miała Ola Kwaśniewska" - przyznała w programie "Studio Weekend" Anna Czartoryska.

Wideo na temat: ślub kwaśniewski
 • Kwaśniewski wspomina ślub córki

  Mieliśmy przez chwilę dramat w oczach, bo trudno było wejść do kościoła - tak Aleksander Kwaśniewski wspomina początek ceremonii ślubnej swojej córki. Były prezydent dodaje, że tłumy paparazzich obecnych na uroczystości to cena, jaką płaci się za popularność i działalność publiczną.

 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.