• Informacje na temat:

  ślub lady diany

Artykuły na temat: ślub lady diany
 • Niezwykły ślub kamerdynera Lady Diany!

  Na brytyjskim dworze królewskich pracuje mnóstwo osób. Ale mało którą poznajemy z nazwiska.  On zasłynął z książek, m.in. „W królewskiej służbie”, w której opisał jego służbę u księżnej Diany.  Paul(...). Towarzyszył w walce z codziennymi troskami, podróżował po świecie. Służąc Lady Di, Paul poznał pracującą dla księcia Filipa Marię Cosgrove. Za zgodą królowej pobrali się w 1984 roku. Doczekali się dwóch...

 • Kate "wygrała" z lady Di

  Suknia ślubna Kate Middleton była elegancka i szykowna, o wiele bardziej wyszukana niż kreacja Diany - ocenił Karl Lagerfeld . Dyrektor domu mody Chanel komentował książęcy ślub dla francuskiej stacji telewizyjnej France 2.

 • Ślub Williama obejrzy jedna trzecia ludzkości

  Brytyjski rząd przewiduje, że ponad jedna trzecia ludności świata, czyli ok. 2 miliardy ludzi, obejrzy w telewizji transmisję ślubu wnuka Elżbiety II, księcia Williama i Kate Middleton . Do ceremonii pozostały ponad trzy tygodnie.

 • Księżna Meghan i książę Harry na ślubie kuzynki. Było o krok od wpadki!

  Księżna Meghan (36 l.) i książę Harry (33 l.) gościli ostatnio na ślubie siostrzenicy księżnej Diany. Jak ubrali się na tę okazję? Całkiem stylowo! Kłopot pojawił się tylko w jednym momencie. I było o krok od wpadki!

 • Księżna Kate wzorem dla milionów kobiet?

  W piątek, 29 kwietnia 2011 roku, monarchia brytyjska udowodniła, że potrafi  jeszcze zorganizować widowisko światowej klasy. Ślub księcia Williama z Kate Middleton był doskonały pod każdym względem, zdeklasował nawet ślub jego rodziców. Zaślubiny Karola i Diany w lipcu 1981 roku były wydarzeniem baśniowym, w którego centrum znaleźli się zakłopotany mężczyzna i bardzo młoda niedoświadczona...

 • Kolejne pożegnanie słynnego projektanta

  ...m.in. pogrzeb Winstona Churchilla, uroczystości jubileuszowe królowej Wiktorii, msze za pokój, które miały miejsce po zakończeniu obu wojen światowych, a także ślub księcia Karola i lady Diany Spencer.