• Informacje na temat:

  ślub liszowskiej

Artykuły na temat: ślub liszowskiej
 • Agata Załęcka zaręczyła się z byłym Joanny Liszowskiej!

  Agata Załęcka (32 l.), aktorka znana m.in. z serialu "Samo życie", zaręczyła się z Tadeuszem Głażewskim, byłym partnerem Joanny Liszowskiej.

 • Królewski ślub Liszowskiej

  Joanna Liszowska wyszła za mąż! Ślub popularnej aktorki ze szwedzkim milionerem Ola Serneke odbył się w sobotę, 24 lipca, w XV-wiecznej bydgoskiej Katedrze św. Marcina i Mikołaja.

 • Królewski ślub Liszowskiej

  Potwierdziły się informacje, iż 32-letnia aktorka zaplanowała ceremonię ślubną w Bydgoszczy, a nie - jak pisaliśmy wcześniej - w rodzinnym Krakowie. W sobotę o godzinie 16 Liszowska i Serneke ślubowali sobie miłość w zabytkowym kościele św. Marcina - donosi "Super Express". Jak pisze "Fakt", wesele rozpoczęło się już dzień wcześniej w Poznaniu, gdzie goście mogli ścigać się na torze wyścigowym...

 • Koniec związku Liszowskiej!

  Miał być bajkowy ślub... Jednak okazuje się, że związek Joanny Liszowskiej i Tadeusza Głażewskiego już nie istnieje.

 • Ślub Liszowskiej już pewny!

  To już pewne: Joanna Liszowska i Ola Serneke biorą ślub. Para dała na zapowiedzi w jednym z krakowskich kościołów.

 • Przybywa Joanny Liszowskiej

  O wygląd Joanny Liszowskiej (28 l.) zaczyna się troszczyć "Super Express". Jak podkreśla gazeta, aktorka ostatnio prezentuje nieco "obfitsze niż pół roku temu wdzięki".

 • W sobotę ślub Liszowskiej

  Joanna Liszowska (32 l.) już jutro, 24 lipca, poślubi Szweda Olę Serneke (39 l.). Ślub nie odbędzie się jednak w Krakowie, a... w XV-wiecznej katedrze pw. św. Marcina i Mikołaja w Bydgoszczy.

 • Teściowa nie lubi Liszowskiej

  Ślub Joanny Liszowskiej i jej partnera Tadeusza Głażewskiego odbyć się miał już rok temu. Do ślubu jednak nie doszło, co więcej stanął on pod znakiem zapytania. Jak ujawnia "Fakt" powodem może być to, iż rodziny przyszłych nowożeńców nie przypadły sobie do gustu.

 • Sekrety ślubu Liszowskiej

  Joanna Liszowska i jej wybranek, szwedzki milioner Ola Serneke , mieli ślub jak z bajki! Teraz zamierzają cieszyć się życiem nowożeńców i... powiększyć rodzinę.

 • Liszowska odwołała ślub!

  Od kilku miesięcy media rozpisują się o przygotowaniach do ślubu Joanny Liszowskiej i Tadeusza Głażewskiego. Termin ceremonii z różnych powodów już kilka razy się zmieniał. Jednak teraz okazuje się, że wesela może w ogóle nie być.

Wideo na temat: ślub liszowskiej
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?