• Informacje na temat:

  ślub liszowskiej zdjęcia

Artykuły na temat: ślub liszowskiej zdjęcia
 • Liszowska nie poinformowała mamy o ślubie?!

  Okazuje się, że Julita Sucheni-Liszowska , mama przyszłej panny młodej, nic nie wie o tym, że jeszcze w lipcu jej córka wyjdzie za mąż za biznesmena Olę Serneke . "Ślub? To jeszcze nie jest potwierdzone" - powiedziała zaskoczona.

 • Liszowska zerwała zaręczyny?!

  ...prezentowała na zdjęciach. Czyżby więc plotki o kryzysie pary okazały się prawdą? Już od dawna wszystko wskazywało na to, że ich związek ma się ku końcowi - dwa razy przekładali ślub, a ostatnio w wywiadach Joasia zaczęła sugerować, że nie układa się między nimi tak jak dawniej... Pierwsze konflikty pojawiły się, gdy poznały się rodziny zakochanych. Rodzice Joanny uważali, że ślub ich córeczki z mężczyzną...

Wideo na temat: ślub liszowskiej zdjęcia
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?